Gigabyte B550M S2H Alınır mı?

Siparişi geçtiniz değil mi hocam? Artık gelince bir inceleme, kutu açılımı falan yaparsınız umarım.
Güç kaynağından da aynı performansı bekliyoruz :)
Asıl Mithat hocama teşekkür etmek lazım. O haber vermese büyük ihtimal göremezdim.
Anakart da hayırlı olsun o zaman.
Sen de @Mithat Berhan da eksik olmayın valla, kesin gözümden kaçardı ikisi de benim:)

Sen de @Mithat Berhan da eksik olmayın vallahi, kesin gözümden kaçardı ikisi de benim:)

Ne demek hocam, sizde eksik olmayın:)
Biraz zarardan kâr oldu bu durum ama yine ucuza aldınız tabii. Mithat hocamın dediği gece indirimiymiş zaten, şu an yine eski fiyatından satılmakta.

Aynen hocam, ben sosyale girmezsiniz ve kaçırırsınız falan diye düşünmüştüm malum gece olduğu için ama iyi denk geldiniz.
B550M S2H parasına taş gibi anakart aldınız. 🤌
Umarım işlemciden bir gol yemeyiz montajlayınca. Yoksa yağ bal gibi oldu bu indirimler nazar değmesin🧿

Umarım işlemciden bir gol yemeyiz montajlayınca. Yoksa yağ bal gibi oldu bu indirimler nazar değmesin🧿

Umarım, umarım öyle bir şey olmaz hocam. Şimdi en kötü 1500-2000 lira daha bayılmayın işlemciye 🥴

Hayırlı olsun, ne aldınız? RX 5600 XT sistemin yanına ikiz mi geliyor? :)

Elektrik kesintisinden dolayı anakart ve PSU rahmetli oldu hocam. İşlemciyi ise denemek için bilgisayarcıda anakart yokmuş, onda sorun olup olmadığını bilmiyoruz. Bir şey yoktur diye tahmin ediyorum ama belli olmaz.
PSU olarak ise indirim ile CX750F aldı.

Hayırlı olsun, ne aldınız? RX 5600 XT sistemin yanına ikiz mi geliyor? :)
İkizi bırak maalesef eldekini kaybettik:) Elektrik gidip geldikten sonra PSU ve anakart yandı maalesef. İşlemcide görünen bir sorun yok dedi ama anakarta takmadan bilemiyoruz tabii haliyle. Yok diye umuyoruz şimdilik bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı