Gigabyte Eagle 3060 kaç TL eder?

Bütçe
rtx 3060
Üstüne para bile alın para vermeyin. En fazla birebir takas. Sıfır olması bir olay farketmez aynı performans ancak 2060 Super'in mining performansı daha iyi 2060 Super kesinlikle daha çok para eder.
2060S'in TDP değeri yüksek kalıyor. Ayrıca garantisi bitmiş sanırsam arkadaşın kartının takas yapması gayet mantıklı.

2060S'in TDP değeri yüksek kalıyor. Ayrıca garantisi bitmiş sanırsam arkadaşın kartının takas yapması gayet mantıklı.
Üstüne 2500TL vermesi mantıklı değil. Birebir takas olabilir en fazla.

Üstüne para bile alın para vermeyin. En fazla birebir takas. Sıfır olması bir olay fark etmez aynı performans ancak 2060 Super'in mining performansı daha iyi 2060 Super kesinlikle daha çok para eder.

Kanka bu kartdan sonra zaten diğer üretilen NVIDIA kartlardada bu koruma gelecek. Bu kart miningcilere değil oyunculara üretilen bir kart bu koruma olmasa 2060 ezer geçer kanka OC ile 50 m/h kazım yapıyormuş, bir süre sonra hızını düşürüyor bu koruma yüzünden. Araştırda yaz bu arada.

1614362138157.png

Kanka 3060 RTX 2060S'den cidden daha iyi kazım değerine sahip. Bunu bilerek yaz.

RTX 3060 kazım performansı
İlk 5 saniye 42 m/h OC ile 50 m/h

2060S kazım performansı
39 m/h OC haliyle.

Son düzenleme:
2500TL vermesin zaten 1250 en fazla. Birebir takas yapabiliyorsa o şekilde yapması daha mantıklı tabii.
1250TL vermesine kesinlikle değmez cebinden 1250TL çıkacak karşılığında 2 sene garanti mi alacak? Bazı oyunlarda 3060'ın performansı 2060'a kadar bile düşüyor. Üstüne 500TL verse bile kesinlikle değmez.
Kanka bu kartdan sonra zaten diğer üretilen NVIDIA kartlardada bu koruma gelecek. Bu kart miningcilere değil oyunculara üretilen bir kart bu koruma olmasa 2060 ezer geçer kanka OC ile 50 m/h kazım yapıyormuş, bir süre sonra hızını düşürüyor bu koruma yüzünden. Araştırda yaz bu arada.
Zaten RTX 3060'a geç demedim. Senin dediğinin aynısını dedim ben orada dikkatli oku.

Hocam 2060 super de yeni sayılır daha garantisi var.
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Size sormasam ben kesin 2500 tl verip takas ederdim.
2060s + 500 tl teklif sundum arkadaşa bakalım ne diyecek

Geri
Yukarı