Satılık Gigabyte G1 Gaming GTX 1050 Ti

Gafa

Hectopat
Makaleler
2
Yer
KOCAELİ / ANKARA
Daha fazla  
Meslek
Harita Mühendisi
Kartı yükseltmek için satıyorum. Hiçbir problemi yoktur. Mining vb. hiçbir projede kullanılmamıştır. Sadece oyun amaçlı kullanılmış olup, OC dahi yapılmamıştır. Temmuz 2017 Hepsiburada üzerinden alınmıştır. Kutu ve kutu içeriği mevcuttur. Kocaeli ve Ankara elden teslim edebilirim. Ben de başkasından kart alacağım için ilan süresi çok uzun olmayabilir. Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ürün resmi sitesi
GeForce® GTX 1050 Ti G1 Gaming 4G | Graphics Card - GIGABYTE Global

Fiyat: 900TL

22.jpg1111.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı satışlar ama neden pahalı verirsiniz anlamadım? Sadece sizin için geçerli değil bu. İkinci ele düşmüş nerdeyse sıfır fiyatına yakın satıyor çoğu kişi. İkinci ele çoğunlukla karşıyımdır zaten fiyatlar böyle olunca da iyice karşıyım. 200 TL daha verip sıfırını alırım daha iyi. Ki ayrıca sizin aldığınız tarihte o kartın değeri bile şimdi sattığınız kadar bile değildir.

Fikirleriniz için teşekkürler. Bu model olması için zamanında fazladan para ödemiştim. Başka marka GTX 1050 Ti ile karşılaştırmayın lütfen. Aynı marka model ile aratırsanız sıfır fiyatlarını görebilirsiniz. Arka plakaya sahip olması ve kaslı görünümü ile diğerlerinden ayrılan bir kart. Ama dediğinizde şu noktada haklısınız. 200-300 TL eklenerek, başka bir markanın GTX 1050 Ti modeli alınabilir. Dolayısıyla biraz zevk meselesi :) Fiyat konusunda usulünce pazarlık yapılır.

Bilgisayar elektroniğinde 2. elde fiyatın %20-30 düşmesi normaldir.

Satılmadıysa ve 800 TL uygunsa konuşalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı