GIGABYTE G24F iyi bir tercih mi oldu?

Makaleler
1
Yer
Alanya, Antalya
Merhabalar. Yaklaşık 2 saat önce bu monitörden sipariş verdim. Pivot modu benim için önemli bir özellikti. 1 Aydır piyasayı takip ediyorum en iyi seçenek bu oldu. Yaklaşık 3700 liraya satın aldım monitörü. Geç oldu biliyorum fakat sizce iyi bir tercih mi yaptım? Bütçe yükseltmem mümkün değildi.

Dosya Ekleri

• IMG_20220805_174201.jpg
    IMG_20220805_174201.jpg
    121,1 KB · Görüntüleme: 56
Bu bütçeye pivot monitör çok az. Bunun dışında hatırladığım bir tek Samsung Oddysey G3 var ama o da VA panel. Sanırım iyi seçim.
Değerli yorumun için teşekkürler. CW sorununu zaten teknik servis kusurlu bulup iade kabul ediyormuş. Sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Ghosting anlamında da güzel bir monitör

Değerli yorumun için teşekkürler. CW sorununu zaten teknik servis kusurlu bulup iade kabul ediyormuş. Sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Ghosting anlamında da güzel bir monitör
İyi hocam, siz beğendiyseniz gerisi önemli değil zaten. "Ah be, paramı şuna harcayabilirdim" demek saçma.

IPS panel olduğu için ghosting VA panellere göre az olur zaten. TN'e ghosting konusunda kaybediyo tabi, ama zaten en düşük ghosting'i isteyenler gidip tüplü monitör alıyorlar.

Merhabalar. Yaklaşık 2 saat önce bu monitörden sipariş verdim. Pivot modu benim için önemli bir özellikti. 1 Aydır piyasayı takip ediyorum en iyi seçenek bu oldu. Yaklaşık 3700 liraya satın aldım monitörü. Geç oldu biliyorum fakat sizce iyi bir tercih mi yaptım? Bütçe yükseltmem mümkün değildi.
Hangi siteden aldın

Yeni konular

Geri
Yukarı