Gigabyte G24F2 ayarları

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Tüm G24F2 alanları bu konuya davet ediyorum, herkes ayarlarını ve yaşadığı problemleri söylesin yardımcı olalım birbirimize. Hep ayrı ayrı konu açınca hiç cevap gelmiyor çünkü.

Tüm G24F2 alanları bu konuya davet ediyorum, herkes ayarlarını ve yaşadığı problemleri söylesin yardımcı olalım birbirimize. Hep ayrı ayrı konu açınca hiç cevap gelmiyor çünkü.
Hocam bi problemim yok şuan ama sanki çok piksel piksel gibi yani nasıl anlatayım bilmiyorum böyle pikseller sayılıyor gibi yani

2k yada 4k yaptığınızda "hz" değeriniz kaç oluyor?
1669447992051.png

Bu arada bu 2. monitörüm ilki 60Hz 10 yıllık monitördü yani çok anlamıyorum belki de normali böyledir. Bakalım başkaları ne yazacak

Bende de aynı.
Gigabyte başka bi konu için ticket atmıştım bana yazdığı şey;
1669448289050.png

2k çözünürlükte de 165hz kullanbileceğimi söylemişti,bende tekrardan ticket attım ama henüz geri dönüş olmadı.

Hocam bi problemim yok şuan ama sanki çok piksel piksel gibi yani nasıl anlatayım bilmiyorum böyle pikseller sayılıyor gibi yani
Peki sizde de durum böyle mi, ben de abartıyor olabilirim yani telefon ekranı gibi olacak değil tabi de ne bileyim bi garipsedim

Peki sizde de durum böyle mi, ben de abartıyor olabilirim yani telefon ekranı gibi olacak değil tabi de ne bileyim bi garipsedim
Yani görüntü kalitesi bi tık düşük gibi sanki, bana öyle geliyor

Geri
Yukarı