Gigabyte G24F'de G-Sync var mı?

Bildigim kadariyla Adaptive Sync yok. FreeSync var. G-SYNC kullanabileceginden endiseliyim, Adaptive Sync var ise olur tabii.

"VRR is supported with a 48-180Hz dynamic range for tear-free gameplay up to 180FPS. FreeSync Premium works over both DisplayPort and HDMI for AMD GPUs, and while the monitor lacks official ‘G-SYNC Compatible’ certification by NVIDIA, VRR works without issues with supported GeForce cards over DisplayPort."
"It’s also compatible with both FreeSync and G-Sync, so at least you can enjoy tear and stutter-free gaming. Dual compatibility is important so you don’t have to ditch your monitor in case you want to switch to the other GPU brand. Its input lag is slightly under 4ms at 180Hz, so it is very fast and responsive."

Yani destekliyor.

Evet destek var.

1.jpg

Peki bunlardan hangisi daha iyi? Lenovo G24-20 66CFGAC1TK 23.8" 0.5 ms FreeSync Premium IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
G24-20 modelinde coil whine problemi var, bu sebeple G24F-2 daha iyi.

Peki bunlardan hangisi daha iyi Lenovo G24-20 66CFGAC1TK 23.8" 0.5 ms FreeSync Premium IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bütçe artirilip bu.

Ya da olu piksel ihtimalini dusurmek istiyorsaniz bu.

Neden olu piksel ihtimali dedim G24F-2 icin?

• Ben de aldim, olu piksel cikti.
  • İtopya yorum olu piksel sikayeti.
  • Forum olu piksel konulari.
  • Olu pikselli gelmese bile birkac gun sonra yuksek ihtimal olu piksel cikiyor.
Ya İtopya hatali satiyor ya da son uretim zamanindaki modeller boyle bir şey yapiyor. Cikacagi sart degil ama ben diyecegimi dedim. Onun harici gayet iyi monitor.

Bütçe artirilip bu.

Ya da olu piksel ihtimalini dusurmek istiyorsaniz bu.

Neden olu piksel ihtimali dedim G24F-2 icin?

• Ben de aldim, olu piksel cikti.
  • İtopya yorum olu piksel sikayeti.
  • Forum olu piksel konulari.
  • Olu pikselli gelmese bile birkac gun sonra yuksek ihtimal olu piksel cikiyor.
Ya İtopya hatali satiyor ya da son uretim zamanindaki modeller boyle bir şey yapiyor. Cikacagi sart degil ama ben diyecegimi dedim. Onun harici gayet iyi monitor.

Ölü piksel çıkınca iade olayları falan yok mu?

Ölü piksel çıkınca iade olayları falan yok mu?

Hayir, yok. Degisim olur; geri olu pikselli gelme ihtimali var.

İade ise firmanin belirledigi olu piksel sayisina bagli.

Yeni konular

Geri
Yukarı