Elektronik Gigabyte G27Q 27'' 2K IPS 144 Hz Monitör 4499 TL

Çok güzel monitör ancak Gigabyte monitörlerde genel olarak ölü piksel diğer markalara göre daha fazla çıkabiliyorken üstüne satıcının İtopya olması bence biraz itiyor kendisinden.

Çok güzel monitör ancak Gigabyte monitörlerde genel olarak ölü piksel diğer markalara göre daha fazla çıkabiliyorken üstüne satıcının İtopya olması bence biraz itiyor kendisinden.

Neden İtopya'ya karşı böyle dediniz bir sıkıntı yaşatıyor mu ona göre bu monitörü alabilirim

Ölü piksel çıktığında pek ilgilenilmiyor ve değişim falan yapmıyorlar.

Garantiye gönderirim?

Garantiye gönderirim?

Alınabilecek güzel monitörlerden. En son yanılmıyorsam 12 Temmuz'da indirime girmişti.

Şu an bunu alabilecek bütçem var 1500 TL daha koyup 240 Hz almakmı daha mantıklı olur bunumu şu anki monitörüm 144 Hz Rampage 1080p.

Garantiye gönderirim?

Şu an bunu alabilecek bütçem var 1500 TL daha koyup 240 Hz almakmı daha mantıklı olur bunumu şu anki monitörüm 144 Hz Rampage 1080p.
O sistemine ve senin ihtiyacına bağlı dostum. FPS oyunlarını daha çok oynuyorsan. 240 hz alabilirsin. Sistemin 2k için uygunsa hikayeli oyunlar oynuyorsan 2k daha iyi olur.

O sistemine ve senin ihtiyacına bağlı dostum. FPS oyunlarını daha çok oynuyorsan. 240 Hz alabilirsin. Sistemin 2K için uygunsa hikayeli oyunlar oynuyorsan 2K daha iyi olur.

Her türlü oyunu oynuyorum ancak FPS oyunları artık eskisi kadar keyif vermemeye başladı galiba 144 Hz 2K alacağım böylece 2K oynayabilmiş olurum. Teşekkür ederim.

Her türlü oyunu oynuyorum ancak FPS oyunları artık eskisi kadar keyif vermemeye başladı galiba 144 Hz 2K alacağım böylece 2K oynayabilmiş olurum. Teşekkür ederim.

İnşallah fiyat 1 ay daha değişmez çok zor ama.

Geri
Yukarı