Elektronik Gigabyte G27Q 2K IPS 144hz 4594 TL

Daha önce konusunu açmıştım. O zaman satıcısı İtopya idi. Şu an satıcı Amazon ve monitör alınacak en iyi yerlerden birisi ölü piksel durumunda direk iade edebiliyorsunuz.

Monitor almayacağım da İbrahim'e teşekkür etmek lazım. İndirim köşesinin en çalışkan isimlerinden kendisi. Teşekkürler İbrahim. Amazon kendi satıcısı olduğu ürünlerde extra hassas davranıyor, gönül rahatlığıyla alınabilir. Ürünün kutusunu falan açarken yırtmadan açın, saklayın, yeterli.

Monitor almayacağım da İbrahim'e teşekkür etmek lazım. İndirim köşesinin en çalışkan isimlerinden kendisi. Teşekkürler İbrahim. Amazon kendi satıcısı olduğu ürünlerde extra hassas davranıyor, gönül rahatlığıyla alınabilir. Ürünün kutusunu falan açarken yırtmadan açın, saklayın, yeterli.
Teşekkürler dostum zevkle yapıyorum. :)

Geçen hafta bu ürün İtopya'da bu fiyata diye almayıp ASUS almıştım. O zaman da indirim Amazon'da olsa bu ürünü tercih ederdim.

Bu monitördeki görüntü kalitesini piyasadaki bu segmentte hiçbir monitörde göremedim. Ghostingi falan geçtim bizzat görüntünün berraklığından bahsediyorum. Param olsa alacağım ilk monitör. Bu görüntü kalitesine en yakın olarak da Acer vg242'yi deneyimlemiştim, 1080p arayanlar ona da bakabilir. Şu an 27g2u kullanıyorum, bin kere pişmanım. Yani sözün özü monitör alırken sadece ghostinge ölü piksele değil biraz da görünen şeyin kalitesine bakmak gerek. Bu monitör biçilmiş kaftan.

Daha önce konusunu açmıştım. O zaman satıcısı İTOPYA idi. Şu an satıcı Amazon ve monitör alınacak en iyi yerlerden birisi ölü piksel durumunda direk iade edebiliyorsunuz.

Aylardır monitör bakıyorum hem oyun oynayabileceğim hem de renk doğruluğu olan. Bu monitör seçeneklerim arasında yoktu bile. Baktığım monitörlerin de fiyatı arşa çıkmıştı. Bundan 2 tane sipariş geçtim bakalım. İlk kez bu kadar hızlı bir karar verdim bana göre yüklü sayılabilecek bir alışveriş konusunda. Zor yazıyorum elim titriyor hafiften. :D
Teşekkürler.

Aylardır monitör bakıyorum hem oyun oynayabileceğim hem de renk doğruluğu olan. Bu monitör seçeneklerim arasında yoktu bile. Baktığım monitörlerin de fiyatı arşa çıkmıştı. Bundan 2 tane sipariş geçtim bakalım. İlk kez bu kadar hızlı bir karar verdim bana göre yüklü sayılabilecek bir alışveriş konusunda. Zor yazıyorum elim titriyor hafiften. :D
Teşekkürler.
Eveeet iptal ettim. 8 bit olduğu için. Acele ettim fiyatı kaçırmayayım diye ama 10 bit olan modellerin indirime girmesini bekleyeceğim yine. :/

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Eveeet iptal ettim. 8 bit olduğu için. Acele ettim fiyatı kaçırmayayım diye ama 10 bit olan modellerin indirime girmesini bekleyeceğim yine. :/

Ben de o yüzden bunun yerine ASUS VG27AQ1A aldım. Geçen hafta gaming.gen.tr de 4900'dü cashback, rkipmanı anlat falanla 4300e geldi.

Geri
Yukarı