GIGABYTE G41M-COMBO Anakart ve Kingston 4 GB 1333 MHz DDR3 RAM Uyumu

Murat Turhan

Hectopat

Şöyle bir 2.el sistem toplamak istiyorum RAM'le anakart arasında uyumsuzluk çok oluyormuş onu dikkate alarak parçaları seçtim, bir sıkıntı var mı? Bilgisi olan arkadaşlara sormak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumludur. Fakat önerim işlemci yerine en azından Core 2 Quad bir işlemci alın. Hatta alabiliyorsanız Aliexpress'ten E5450 alın.

Tamamdır simdi verdim siparişi e5450 işlemci ,GTX750 Tİ ekran kartı,crucial 4x2 1600 mhz ram anakartı değiştirmedim bir sıkıntı var mı sistemde bakabilir misin ?

Hocam ramler de sıkıntı yok fakat anakart en fazla 1333 mhz destekliyor. O yüzden 1333'te çalışacaklar. Bu arada 4x2 mi ? 2x4 mü ?

Hocam ramler de sıkıntı yok fakat anakart en fazla 1333 mhz destekliyor. O yüzden 1333'te çalışacaklar. Bu arada 4x2 mi ? 2x4 mü ?
2 tane 4 gb, ram sıkıntı oluyomuş bu anakartta o yüzden youtubeden araştırdım bi arkadaş bu ramlerin çalıştığını söyledi bende bu ramleri tercih ettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı