Gigabyte G41MT-S2PT sanallaştırma desteği var mı?

bulusburak

Decapat
Selam ben Gigabyte G41MT-S2pt adlı anakartı kullanıyorum yakın zamanda VirtualBox indirdim ama açılmadı bende sanallaştırma desteği var mı bilmiyorum BIOS'um eski olduğu için anlamıyorum rica edersem hakkında bir şey bulursanız beni bilgilendirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatalı bilgi ilk çıkan modelleri desteklemiyor sonradan çıkan modeller destekliyor.

Hatalı bilgi değil. Kendim kullanıyorum. BIOS üzerinde sanallaştırma destekliyor. Ayrıca hangi modelleri destekliyor hangi modelleri desteklemiyor? Açıklayınız. E5200 işlemcisi mesela sanallaştırması yok.

Hatalı bilgi değil. Kendim kullanıyorum. BIOS üzerinde sanallaştırma destekliyor. Ayrıca hangi modelleri destekliyor hangi modelleri desteklemiyor? Açıklayınız. E5200 işlemcisi mesela sanallaştırması yok.

Şu an E5200 kullanıyorum sanallaştırması olmadığını bende biliyorum ama E7500'e sonradan sanallaştırma eklendi hocam internetten bakabilirsiniz.
E7500'ün var mıdır peki

Şu an E5200 kullanıyorum sanallaştırması olmadığını bende biliyorum ama E7500'e sonradan sanallaştırma eklendi hocam internetten bakabilirsiniz.

Evet fark ettim. Sağ taraftaki modeller destekliyor. Post conversion yazanlar.
O kadar sene işlemcileri araştırdım LGA 775'te 1 kere bile karşıma çıkmadı. Hayret ettim. Yeni bir bilgi daha öğrenmiş oldum. OC konusunda sanallaştırma olanlar mı daha iyi sanallaştırma olmayanlar mı?

Dosya Ekleri

• vtin_3_dh_fx57.jpg
    vtin_3_dh_fx57.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı