Gigabyte GA AB350 GAMING 3 sistem BIOS güncelleme sonrası açılmıyor

Sativus

Kilopat
Daha fazla  
Bugün topladığım bilgisayarın bütün driverlarını güncellerken BIOS'u da güncelleyeyim dedim. Anakartım Gigabyte GA AB350 GAMING 3. Kendi sitesinden son sürüm BIOS'u flasha yükleyip BIOS'tan başlattım güncellemeyi. Güncelleme bitti, yeniden başlatılıyor dedi.

Bilgisayar yeniden başladıktan sonra siyah ekranda kalıyor. Pili çıkarıp bekledim olmadı. Hiçbir görüntü gelmiyor. Forumları okudum, burada arama yaptım, ancak sorun düzelmedi. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfırlayıp bir öncekini yükle.

İşte sıkıntım BIOS'u sıfırlayamamdı. BIOS'u küçük harfle yazdığım için uzaklaştırıldım. Sağ olsun mod bey süper zamanlama yaptı. Gigabyte dahil her yeri aradım ama çözüm bulamadım. Ben de servise gönderdim.Sistemi toplamak için zaten yıllarca beklemiştim, şimdi bir ay da anakartı bekleyeceğim. Konu bu şekil de çözüldü diyebiliriz. Teşekkür ederim, çok sağ olun...

Merhaba hangi BIOS sürümüne güncellerken sorun oldu. Bendede Gigabyte GA-AB350M Gaming 3 anakart vardı F7a BIOS sürümüne güncelleyince iki BIOS'ta gitti servise verdim ve iade kararı çıktı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı