Gigabyte GA-AB350M Gaming 3 RAM Frekansı yükseltme

Hocam F6 Bios güncellemesi gelmiş. Buyrun GA-AB350M-Gaming 3 (Rev. 1.0) | Anakart - GIGABYTE

İndirdim başarıyla güncelledim, tabi güncelleyince ayarları default yapıyor. Ramleri 2133 MHZ düşürdü, tekrar eskisi gibi 2933 MHZ (Stabil çalışıyor) yaptım. Yalnız yine 3200 MHZ'de (Reset) atıyor. F7 Bios'ta düzeltirler umarım.
Aynen bende 3000 e sabitleyemedim yine. Bekleyeceğiz bakalım.

Hocam F6 Bios güncellemesi gelmiş. Buyrun GA-AB350M-Gaming 3 (Rev. 1.0) | Anakart - GIGABYTE

İndirdim başarıyla güncelledim, tabi güncelleyince ayarları default yapıyor. Ramleri 2133 MHZ düşürdü, tekrar eskisi gibi 2933 MHZ (Stabil çalışıyor) yaptım. Yalnız yine 3200 MHZ'de (Reset) atıyor. F7 Bios'ta düzeltirler umarım.

F5 sürümünü kurunca bilgisayarım açılmamıştı. Bir daha güncellemek istemiyorum o yüzden. Düzeltebilmek için servise göndermiştim. Siz nasıl sorunsuz güncelleyebiliyorsunuz? USB'ye atıp, BIOS'un içinden güncellemiştim ben.

Hazır konusu açıkken
GIGABYTE AB350M model anakart alacağım. Bu RAM ile 2933 Mhz stabil çalıştırabilir miyim?
Corsair DDR4 16GB(2x8) Vengeance 3000MHz Ram Bellek (CMK16GX4M2B3000C15R)

F5 sürümünü kurunca bilgisayarım açılmamıştı. Bir daha güncellemek istemiyorum o yüzden. Düzeltebilmek için servise göndermiştim. Siz nasıl sorunsuz güncelleyebiliyorsunuz? USB'ye atıp, BIOS'un içinden güncellemiştim ben.
F5 ve F6 sürümünü Gaming APP üzerinden güncelledim hocam. USB takmadım hiç bu video'ya uyarak yaptım.

Buyrun Link
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı