Gigabyte GA-F2A55M-DS2 Anakarta Athlon II X4 740 İşlemci Olur Mu?

funkstasi

Hectopat
Daha fazla  
Selamün aleyküm. Herkese iyi forumlar, kolay gelsin.
Ben Gigabyte GA-F2A55M-DS2 FM2 Soket mATX anakart alacağım ve buna uyumlu mu olup olmadığını bilmediğim Amd Athlon II X4 740 3.2GHz FM2 Soket işlemci ve bu işlemci soğutucusu olarak Akasa Venom Atto Intel ve AMD uyumlu işlemci soğutucusu (AK-CC4012ES01) bu soğutucuyu tercih ettim. Acaba bu parçalar birbirleriyle uyumlu mudur? Bu konu hakkında bir bilgi verirseniz sevinirim. Bütçem kısıtlı olduğu için bunları alabiliyorum. Teşekkürler iyi forumlar.
Ve bunlara da GeForce GT420 ekran kartı takacağım. Şuan kullandığım sistem P4 3.20 GHz çok eski. Hiçbir şey yapamıyorum. O yüzden bu sistemi almaya karar verdim. Bunlar uyumlu mudur ve beni idare eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte GA-F2A55M-DS2 model anakartınızın desteklediği işlemci modelleri arasında Athlon II X4 740 var. Yani uyumludur.
Tüm listeye görmek için; GIGABYTE TECHNOLOGY Socket FM2 - AMD A55 - GA-F2A55M-DS2 (rev. 1.0)

Akasa Venom Atto model işlemci soğutucunuz ise FM2 soketlere uygun olduğunu söylüyor. Yani gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı