Gigabyte GA-G41M anakart ile Kingston 8 GB DDR3 1600MHz RAM Uyumlu mudur?

TheWXR

Centipat
Daha fazla  
Güncel bios sürümü ile kullanılabilir.

BIOS güncellemem lazım yani bunları aldıktan sonra doğru mu?
Evet. Normalde direkt kullanabilirsiniz ama güncel olmadan 1333mhz kullanırsınız. Güncellerseniz 1600mhz oc olarak kullanırsınız.

Bir de uyumlu Online oyunlarda vs sorun çıkarmayacak işlemci önerebilir misiniz?
Xeon serisi 775 pin anakartlarda çok iyi performans vermiyor. Q serisi alabilirsin önereceğim ise Q9400. İstersen OC yaparak daha verimli kullanabilirsin ama gerek olacağını sanmıyorum. Ekran kartı olarak ne kullanacaksın?

Xeon serisi 775 pin anakartlarda çok iyi performans vermiyor. Q serisi alabilirsin önereceğim ise Q9400. istersen OC yaparak daha verimli kullanabilirsin ama gerek olacağını sanmıyorum. Ekran kartı olarak ne kullanacaksın?

Bende Intel Core Q9500 var o daha iyi değil mi ekran kartı olarak NVIDIA GT710 2 GB var.

Elinizde herhangi bir Q işlemci varsa sıkıntı yok hemen hemen birbirlerine yakınlar. Q9400 OC için daha uygun.

Gigabyte'ın sitesinde desteklenen bellekler 2 GB ı geçmiyor dikkatli olun 8 veya 4 tek desteklemiyor olabilir.

Gigabyte'ın sitesinde desteklenen bellekler 2 GB ı geçmiyor dikkatli olun 8 veya 4 tek desteklemiyor olabilir.

Özelliklerinde RAM kapasitesi 8 GB yazıyordu.

Elinizde herhangi bir Q işlemci varsa sıkıntı yok hemen hemen birbirlerine yakınlar. Q9400 OC için daha uygun.

Anladım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı