Gigabyte GA-H55M-S2 LAN Sürücüsü Güncelleme Sorunu

Hybrid Theory

Megapat
Makaleler
5
Yer
İzmir
Eski anakartım olan MSI H55M-E23'ü yeni işlemci uğruna (X3470) haşat ettiğim için GA-H55M-S2 anakart aldım ama LAN sürücüsünü güncelleyemiyorum. Elimde USB Wifi kartı var ama modem uzakta olduğu modemden bilgisayara kablo çekmiştim, kabloyu daha önce kullandığım için bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Gerekli sürücüyü kendi sitesinden indirmeme rağmen (LAN kablosu takılı) fotoğraftaki hatayı alıyorum. Eğer sistemim yeni olsaydı Windows 10 kurardım ama eski olduğu için Windows 7 kurulu. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

lan sürücüsü.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
64-bit dosyası bu. 32-bit kurmadığınızı varsayıyorum bu sisteme.

Sabahtan beridir uğraşıyorum ama hâlâ bir sonuca varamadım. @Asım Demir hocam verdiğiniz linki de denedim ama bir işe yaramadı. En son BIOS menüyü biraz kurcaladım ve Onboard LAN açık olmasına rağmen Green LAN'ı da açtım hatta Onboard LAN Boot ROM'u da açtım, değişen hiçbir şey olmadı. Anakart değiştirdiğim için bilgisayara format atsam sorunum düzelir mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı