Çözüldü LAN Sürücüsü nasıl Güncellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Odios01

Hectopat
Merhabalar. LAN sürücümü güncellemek istiyorum. Anakartımın resmi sitesinde WLAN diye bir şey var. Onu mu indirmeliyim?
Bir başka sorum ise LAN sürücüsünü güncellemenin yararları nelerdir?

Çözüm
LAN ve WLAN farklıdır.

LAN için kablolu internet diyebiliriz.
WLAN için de kablosuz internet diyebiliriz.

Hangisini güncelleyeceğini bu şekilde karar verirsin.

Eğer mevcut sürücüde bağlantı sorunları yaşıyorsan güncelleyebilirsin. Sorun yaşamıyorsan da güncelleyebilirsin, fark etmez. Ethernet kartının daha stabil bir bağlantı elde etmesi adına güncellemeni öneririm.
LAN ve WLAN farklıdır.

Eğer mevcut sürücüde bağlantı sorunları yaşıyorsan güncelleyebilirsin. Sorun yaşamıyorsan da güncelleyebilirsin, fark etmez. Ethernet kartının daha stabil bir bağlantı elde etmesi adına güncellemeni öneririm.

Çözüm
LAN ve WLAN farklıdır.

Peki LAN sürücüsünü indirdikten sonra uygulama olarak gelip, oradan mı yapıyorum? Yoksa bios üzerinden mi yapacağım?

Uygulama olarak gelir, kurulumu ileri butonlarına tıklayarak yaparsın.
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. :) İyi akşamlar.
Uygulama olarak gelir, kurulumu ileri butonlarına tıklayarak yaparsın.
Eğer rahatsız ettiysem üzgünüm, son bir şey daha soracağım. Driver'ı indirdim, uygulamayı açtım, direk yüklenmeye başladı. Masaüstümde "pack" isimli bir klasör oluştu. Klasörün içinde bir sürü şeyler ve 'setup' dosyası var. Bu setup dosyasını açmalı mıyım?

Son düzenleme:
Eğer rahatsız ettiysem üzgünüm, son bir şey daha soracağım. Driver'ı indirdim, uygulamayı açtım, direkt yüklenmeye başladı. Masaüstümde "pack" isimli bir klasör oluştu. Klasörün içinde bir sürü şeyler ve 'setup' dosyası var. Bu setup dosyasını açmalı mıyım?
Setup dosyasını çalıştırmalısın, evet. Eğer doğrulama amaçlı ekran görüntüsü gönderirsen bakabilirim.

Geri
Yukarı