Gigabyte GeForce RTX 2060 OC nasıldır?

Defoze

Decapat
İyi günler herkese. Uzun süredir bilgisayar toplamak hayalimdi ve bugün ilk parçamı aldım. Aldığım parça konusunda kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var ve bunun için en uygun yerin burası olduğuna karar verdim. Aldığım parça ekran kartı. Üsttede adını belirttim zaten. Alt tarafa linki koyacağım olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı belirtirseniz çok sevinirim. Bu pandemi sürecinde sağlıklı kalmanız dileklerimle.

Lınk:GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı | ITOPYA

Bu modelin ısınma sorunu vardı, oyunlarda 80-82 dereceyi görüyordu. Keşke üstüne biraz ekleyip 2060 Ventus alsaydınız.

Bu modelin ısınma sorunu vardı, oyunlarda 80-82 dereceyi görüyordu. Keşke üstüne biraz ekleyip 2060 Ventus alsaydınız.

Ventus modeli normal ekran kartından kısılmış olduğu için önerilmiyor diye biliyorum.

Fiyat iyi ancak marka olarak tereddütteyim umarım yarı yolda bırakmaz. Yerinizde olsam ekran kartı gibi önemli bir bileşende marka ve fiyat konusunda fazla hesaplı davranmamaya özen gösterirdim.

Bu model içinde ısınma sorunu var diyorlardı pcb si ufak kasası küçük diye ufak soğutucu konmuş diye okudum bende bu modeli tercih ettim kasayı hava akışı güzel bir model alıcam belki bir nebzede olsa ısınma sorununu çözer
Fiyat iyi ancak marka olarak tereddütteyim umarım yarı yolda bırakmaz. Yerinizde olsam ekran kartı gibi önemli bir bileşende marka ve fiyat konusunda fazla hesaplı davranmamaya özen gösterirdim.
Performans olarak çok üst beklentisi olan birisi değilim 6 yıldır aynı laptoptan oyun oynuyorum ve her oyunu en düşük ayarlarda oynamaya alışığım o yüzden bu ekran kartı benim işimi epeyce görür diye tahmin ediyorum. Dediğiniz gibi umarım pişman olmam. Beni yarı yolda bırakmaz.

Toplayacağınız sistemde diğer bileşenleri ileride ekran kartını yükseltebileceğiniz şekilde ayarlarsanız (işlemci, anakart, havadar bir kasa vb.) daha da iyi performanslar da elde edebilirsiniz. Şimdilik istediğinizi verecek bir karttır.

Geri
Yukarı