Gigabyte GTX 1650 OC 4G 4000 TL

Ekran kartı fiyatları yaza doğru daha da ucuzlasa süper olur. Yeni sisteme geçeceğim ve bu benim için çok büyük bir avantaj olacak. Piyasa koşullarında fena değil bu fiyat. AMD tarafında daha avantajlı kartlar var ama.

Ekran kartı fiyatları yaza doğru daha da ucuzlasa süper olur. Yeni sisteme geçeceğim ve bu benim için çok büyük bir avantaj olacak. Piyasa koşullarında fena değil bu fiyat. AMD tarafında daha avantajlı kartlar var ama.

Anlamadığım şey şu örnek olarak aynı site içerisinde 1660OC sistem 9K'ya satılıyor iken 1650OC sistem 10500'TL'ye satılıyor işlemcileri RAM'leri falan aynı.
Katılıyorum. 6500XT çok daha iyi bir rakip.
Hocam ben alınır alınmaz konusuna başvurmadım zaten sadece çok almak isteyenler varsa fiyatını belirttim yoksa bana göre de 6500xt daha iyi

Ben aradaki dengesizlikten bahsettim tahminimce önceden alıp satamadıkları için bu fiyatta kalıyor fakat alan insanlar da var bana garip geliyor.

Mahalle bilgisayarcıları ya da cahil ve araştırmayan arkadaşları/kendi aldırttırıyor/alıyor. klasik "ooo kanka bu NVIDIA bak hemen al"

Geri
Yukarı