Satılık Gigabyte GTX 1660 OC 6 GB

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Ürün 7-8 aylıktır. Kutu, fatura tamdır. İtopya'dan alındı. Tekliflere açığım. Takas TR garantli kartlar ile altı üstü anlaşılıp yapılabilir veya iPhone SE 2020 üstü iPhone modelleri ya da S20 FE üzeri Samsung modelleri ile yapılabilir.

Yer: Ankara. Sadece elden teslim.

1b4cbfe8535f559b09fe4265a14e5c39.jpeg

@KebabAlanya Komik olan nedir ?
@Semih04 Komik olan nedir ?

Gerçketen inanılmaz. Fiyat bile verilmemiş ilana anlamsız emoji atma sebebiniz her neyse açıklarsanız umarım.

Son düzenleme:
Bahsettiğiniz telefonlar 6000TL üzeri, üstüne para vermeden mi takas düşünüyorsunuz? Ekran kartınızın ediceği maksimum 4500TL çünkü.

Bahsettiğiniz telefonlar 6000TL üzeri, üstüne para vermeden mi takas düşünüyorsunuz? Ekran kartınızın ediceği maksimum 4500TL çünkü.
Altı üstü konuşulur yazmışım daha ne yazmam gerekiyordu ki ?
Aklınızdaki fiyat nedir?
Teklife açığım ben fiyat vermiyorum hocam. Anormal olmayan teklifleri 3 5 kuruşu hesaplamadan kabul ederim. Ancak şu anda LHR kart olayı yüzünden piyasada hareketlilik var o yüzden biraz düşünrceğim ben de yerine kart alamazsam satmamın anlamı yok.

Düşünürseniz 4000 TL veririm.
Maalesef hocam o fiyata satarsam daha iyiyi bırakın aynısını dahi alamam zaten. Tabii ki sıfır fiyatına satmaycağım üstüne koyacağım ama 4 bin TL benim için uygun değil.

Hocam 4 bin iyi bir fiyat bu marka bu model bir kart için. Yine de siz daha iyi bilirsiniz. Kolay gelsin.
Hocam aciliyeti yok zaten. 4 bin TL'ye bu kartı satmamın anlamı yok benim için. Bakalım piyasa tam düzeliyordu LHR kırılma işi çıktı.

Geri
Yukarı