Gigabyte GTX 1660 OC 6G alınır mı?

• Konuyu başlatan piwi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B

piwi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Bu kart alınır mı? Ne düşünüyorsunuz?

Sistemim:
  • Ryzen 5 3600
  • Gigabyte B450M S2H Anakart
  • 16 GB DDR4 RAM
Kart Linki İçin Tıklayın.

Varsa başka kart önerileriniz bu bantta alabilirim.

Son düzenleme:
Akakçe en ucuz 6.695 TL gösteriyor. Gerçekten iyi bir indirimmiş. Kart güçlü, sisteminiz ile uyumlu. Alınır.

Bu derece iyi soğutmalı gözüken bir ekran kartının alev alması sizin için sorun değilse düşünebilirsiniz. Tabii fiyat bu konuda önemli bir etken. Ben olsam bu karta 5.000 lira vermem.

Bu derece iyi soğutmalı gözüken bir ekran kartının alev alması sizin için sorun değilse düşünebilirsiniz. Tabii fiyat bu konuda önemli bir etken. Ben olsam bu karta 5.000 lira vermem.

Technopat YouTube kanalında kartın incelemesini yapmışlar. Maksimum 59 dereceye çıktığını gördüklerini söylüyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Technopat YouTube kanalında kartın incelemesini yapmışlar. Maksimum 59 dereceye çıktığını gördüklerini söylüyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İyi de, 3 fanlı modeli bu? DonanımArşivi'nin, 2 fanlı modelini kullandığı bir sistemi vardı bulursam atacağım.

Bu üç fanlı olanı. Linkteki daha sıcak çalışacaktır ama sorun olacağınız sanmam. Sıfır almak şart ise alınır bu arada.

1- 1,5 yıl önce 3000 TL'ye 2060 Gaming Z almıştım. İyi ki almışım, şimdi stokta yok. Gigabyte gibi markalara fırsat doğdu. Soğutması pek iyi değil Gigabyte'ın.

Yeni konular

Geri
Yukarı