Gigabyte GTX 1660 OC 6G alınır mı?

• Konuyu başlatan piwi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
Benzer fiyata daha iyi ne alınabilir diye baktım uzun uzun ama, maalesef alınabilir duruyor bu fiyata.

Daha 2 ay oldu bundan ucuza 6600 XT aldığım. Düz 6600 duyurulunca piyasa bir nefes alır diyordum karşımıza ne çıktı. 6500 TL altı resmen çorba gibi 6000 TL'lik 1650 Super mi ararsın, 5000 TL'lik 1050 Ti mı. Herkes kafasına göre bir fiyat çekmiş.

Daha 2 ay oldu bundan ucuza 6600 XT aldığım. Düz 6600 duyurulunca piyasa bir nefes alır diyordum karşımıza ne çıktı. 6500 TL altı resmen çorba gibi 6000 TL'lik 1650 Super mi ararsın, 5000 TL'lik 1050 Ti mı. Herkes kafasına göre bir fiyat çekmiş.
Aynen öyle, sıfır ürünler bir tarafa ikinci el ürün önerecektim ama orada bile mantıklı seçenekler yok şu anda. Piyasa rezalet durumda.

Kullanıcı yorumlarında da ısıdan pek şikayet göremedim fakat kullanım şekline göre değişir tabii. Kartı satın aldım. Umarım hatalı bir seçim yapmamışımdır. İtopya'ya güvenebilirim değil mi?

@İbrahim Çağatay @kino @FalconPaw @Xantern @The Theseus @raknhocam

Hayırlı olsun. Sizin aldığınız kart çift fanlı. YouTube'dan oyun testine baktığımda en fazla 70 derece gördüm. İyi de bir kasanız varsa ısınma sorunu yaşamazsınız.

Güvenilirdir hayırlı olsun. 1660 aslında 1660 Super ile aynı kart (tek fark GDDR5/GDDR6 olmaları) ve OC potansiyeli S'den daha iyi. Güzel bir seçim oldu.
Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Hayırlı olsun. Sizin aldığınız kart çift fanlı. YouTube'dan oyun testine baktığımda en fazla 70 derece gördüm. İyi de bir kasanız varsa ısınma sorunu yaşamazsınız.
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı