GIGABYTE GTX 780 Windforce 3X OC nasıldır?

Bu arada Lightning 1980TL , DCU 2 1480TL Vatan'da :D Arada 400TL'ye ben kendime ekran kartı alırım abi :D OB Kart ile Crysis Warhead oynamaya çalışıyoruz.. Fakirliğin gözü kör olsun :D

Dikkatli bakın. Biri %8 indirimli, birisi %25 indirimli. Lightning'e %25 indirim yapınca 1600 TL oluyor.

- - - Güncellendi - - -

Biraz daha baktım da sanırım ASUS'a doğru kayıyorum...

Syper sana gtx 660 alicam 1 yil sonra soz sana

Abi gerek yok :D İnşallah 15 Tatil'de yeni bir APU sistem toplayacağım. Eğer Vatan her karne başına %30 indirim yaparsa ve tek alışverişte çoklu karne geçerli olursa bana kesin %90 indirim denk geliyor :D 10.000TL'ye sistem toplarsın 1.000TL ödersin... Vatan inşallah böyle bir kampanya yapar :D

Abi gerek yok :D İnşallah 15 Tatil'de yeni bir APU sistem toplayacağım. Eğer Vatan her karne başına %30 indirim yaparsa ve tek alışverişte çoklu karne geçerli olursa bana kesin %90 indirim denk geliyor :D 10.000TL'ye sistem toplarsın 1.000TL ödersin... Vatan inşallah böyle bir kampanya yapar :D

Şirketi de üstüne yapsınlar ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı