Gigabyte Gtx 970 G1 Vs Galax Gtx 970 Hof

Hof 980 in incelemesinde sıcaklık yükte 68 derece eğer soğutma sistemi hof 970 inkiyle tıpa tıp aynıysa ki öyledir diye düşünüyorum. Daha serin olması lazım 980 in clock speedleri daha yüksek nitekim voltajıda.
@Uğur Öztürk

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen ben de bu karşılaştırmayı soracaktım. Bilgili arkadaşlar olaya el atarsa sevinirim çünkü hala kesin bir cevap yok.

Yurt dışında çok sağlam bir markadır, özellikle kalite ve mühendislik bakımından. Garanti ağı olarak bir şey söyleyemeyeceğim çünkü Türkiye'ye daha yeni geldi bu marka. Fakat burda satışa çıkması, garanti dahil her türlü desteğin sunulduğunu gösterir.
Türkiye'ye daha yeni gelmedi vardı ama isim olarak farklıydı GALAXY oalrak vardı daha farklı olarak vardı en son Y harfi gitti adamlar değişiklik yaparak fark yaratıyor resmen.

Kasa olarak corsair carbide champ spec 2 yi seçebilirsin 420 mm ekran kartı boşlugu var rahatça sıgacaktir ayrica içinde 650 w 80 plus güç kaynagıda bulunmakta.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı