Gigabyte Gtx 970 G1 Vs Galax Gtx 970 Hof

Yurt dışında çok sağlam bir markadır, özellikle kalite ve mühendislik bakımından. Garanti ağı olarak bir şey söyleyemeyeceğim çünkü Türkiye'ye daha yeni geldi bu marka. Fakat burda satışa çıkması, garanti dahil her türlü desteğin sunulduğunu gösterir.

Aynı ikilemi yaşayan biri olarak tek diyebileceğim forumlarda birkaç arkadaş Galaxın kutusu açık geldiği hakkında birşeyler yazmıştı. 970 in de incelemesi yok bende hala kart alamadım o yüzden ama 980 in incelemesi çok olumlu yani benim düşüncemde eğer 980 hof değerleri o şekildeyse eminim 970 de iyi değerlere sahiptir ve daha düşük sıcaklığa ama garanti ve müşteri memnuniyeti bilinmez. Gigabyte standart clock speedleriyle gayet yeterli , belki galaxtan 1-2 Fps az verir ama yani matah değil. 2 kartta 30cm+ 3 fan yani OC potansiyelleri bi hayli yüksek zaten gigabyte incelemelerinde görebiliyoruz bunu galax için yazdığım gibi düşünüyorum. Yani bi kullanan arkadaş varsa birşeyler paylaşırsa çok güzel olur .

Aralarında 50 tl var. Yani hangisini alırsam alayım aynı parayı vermiş olucam. Bari hangisi iyi ise onu alalım yani. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı