Gigabyte GTX660 Ti OC nasıl bir ekran kartıdır

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar sistemim şiparis verilecek yarın zaten önceki konumda belirttim lakin istediğim ekran kartı Asus GTX660 Ti DirectCU II TOP stoklarda yok alacağım bilgisayar şubesinde beraber kontrol ettik bulamadık sadece 660 Ti modeli olarak bu var.

https://www.bayikanali.com/urun/VGA16XNVDGIG0650/

Sizce alınabilir mi ? Isı değerleri Asus ile ne kadar fark yaratır ? Birde anakart olarak M5A97 var sadece R2.0 modeli malesef yok. Onu alacağım fark yaratır mı ?

ASUS'a göre çok daha kötü ama alınabilir, ama o bayilik nedir allah aşkına yav Vatan'dan alsana, en azından MSI alırdın.

Bu resimden de anlaşılacağı üzere çok kötü bir soğutmaya sahip, üzerinde neredeyse sayılabilecek düzeyde az ısı yaprakları var. Alınabilir dedim ama fikrimi değiştirdim kötüymüş.

gigabyte-gtx660ti-cooler2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorunu çözdüm yeni bilgisayarcıdan geldim başka bir bilgisayarcıya gitmiştim ve aynı fiyata hem hard disk black oldu, ekran kartı ASUS GTX660 Ti DirectCUII oldu hemde adam işten anlıyor. Darılmayın ama sizin dediğiniz ''bakkal'' teriminden bazı bilgisayarcılar uzak ^^ Önce sisteme baktı bu bütçeye zaten AMD toplanır İntel almana gerek yok dedi sonra kağıttakileri seçti stoktan 2500 TL dedi az tuttu dedim meğersem klavye ve mouse stokta yokmuş ^^ Onları stoğa geldiğinde alacağım artık yarın babamla gideyim son kez konuşalım ardından şiparis vereceğim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı