Gigabyte H510M S2H anakarta RAM ve M.2 SSD uyumu

Fafafel

Hectopat

i5 11400 işlemci için bu anakartı almayı düşünüyorum. Bu RAM ve M.2 SSD uyumlu mudur?

İkisi için de evet.
Yine de garanti olsun derseniz raminizi vereceğim adresteki "Memory Support list"i indirerek o listedekilerin içerisinden seçin.

Yurt dışıyla uğraşmak istemezseniz ben bu ürünü öneririm.
Arada çok fiyat farkı var. Yurt dışı üründe gümrük sorunu olmadığı sürece benim açımdan sorun olmaz ve bildiğim kadarıyla bu üründe böyle bir sorun olmayacak.

Hayır öyle bir sorun olmaz. Yurt dışından alınca sadece gümrük sorunu olmuyor garanti sorunu da oluyor. Onu geçtim aynı ürünü daha pahalıya almıyorsunuz. 64 lira fazla vererek daha iyi bir ürünü Türkiye'den alıyorsunuz. Yani aradaki fark fazlasıyla değiyor ki bence çok fazla da değil. Tabi tercih sizin.

Hayır öyle bir sorun olmaz. Yurt dışından alınca sadece gümrük sorunu olmuyor garanti sorunu da oluyor. Onu geçtim aynı ürünü daha pahalıya almıyorsunuz. 64 lira fazla vererek daha iyi bir ürünü Türkiye'den alıyorsunuz. Yani aradaki fark fazlasıyla değiyor ki bence çok fazla da değil. Tabi tercih sizin.
Biraz araştırdım Kingston A2000 Hepsiburada'daki 50 TL indirimle 520 TL'ye geliyor. 500GB olan modelini alacağım. Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı