Gigabyte H8M1-DS2 rev:2.1 DDR3 anakarta GTX1050 Ti takılır mı?

Sürücüyü kaldırırken yanlış birşey yapmış olabilir, Defalarca kullandım hiç böyle bi sorun ile karşılaşmadım, aygıt yöneticisine gir donanım değişikliğini tara, aygıt yöneticisinde ekran kartın görünüyormu? ve doğru sürücüyü indir,
Aşşağıdaki sürücü güncel windows 10 64bit

Son düzenleme:
Sürücüyü kaldırırken yanlış birşey yapmış olabilir, Defalarca kullandım hiç böyle bi sorun ile karşılaşmadım, aygıt yöneticisine gir donanım değişikliğini tara, aygıt yöneticisinde ekran kartın görünüyormu? ve doğru sürücüyü indir,
Aşşağıdaki sürücü güncel windows 10 64bit
kendiliğinden bişiler yaptı kartı görüyor şuan ve windows update kendisini driver kurdu onunla kullanıyorum ama şimdi geforce exprence yi kuramıyorum bilinimeyen hata meydana geldi diyor

Verdiğim linkteki sürücüyü kurmayı denedinmi?
Geforceyi kurarken herhangi bi hata veriyormu
şuan tekrar indiriyorum ddu yu kullanmadan önce indirmiştim bunu hazır olsun diye sanırım ddu indirdiğim setupu bozmuş olabilir diye düşünüyorum yeniden indiriyorum exprenceyi inş olur
şuan tekrar indiriyorum ddu yu kullanmadan önce indirmiştim bunu hazır olsun diye sanırım ddu indirdiğim setupu bozmuş olabilir diye düşünüyorum yeniden indiriyorum exprenceyi inş olur
yok malesef yine olmadı

Hata ne veriyor?
Sürücüyü elle güncelleyebilirmisin aygıt yöneticisinden, indirdiğin geforce sürücüsünün içinde driver var elle kurmayı dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı