Gigabyte M27Q vs ASUS27AQZ

Nedense GIGABYTE görünce bile bana tam tersi oluyor.
Marka diyorum yani.
Önerdiğiniz monitör varmıdır?

Ünlü düşünür @Recep Baltaş ın son zamanlarda uyguladığı "gigabyte yazandan uzak durmak" mantalitesini kullanmanızı tavsiye ederim.
Önerdiğiniz monitör varmıdır?

Teknik olarak Gigabyte üstün.
Acer düşünebilirsin.

24 inç istersen AOC 23.8" Q24G2A/BK 165Hz 1ms(GtG) HDMI DP AdaptiveSync QHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA bunu öneririm.
10000 tl ye kadar bütçe var önerdiğiniz monitör varmıdır?

Edit yapacak mısın, renk paleti önemli mi düz mü curved mi, panel tipi tn mi istiyorsun ips mi va mı gibi soruları yatnılarsan yardımcı olabiliriz

Edit yapacak mısın, renk paleti önemli mi düz mü curved mi, panel tipi tn mi istiyorsun ips mi va mı gibi soruları yatnılarsan yardımcı olabiliriz
Düz panel ip
Düz panel ips hocam.

Dell G2724D Monitör bunu 10K bütçesi olana öneriyorum. Geçen hafta daha ucuzdu biraz pahalanmış.

Daha ucuz ama uzun zamandır aramızda yer etmiş Gigabyte G27Q Monitör Gigabyte'de düşünebilirsin.
Gigabyte m27Q nasıldır hocam.

Son düzenleme:
Gigabyte M27Q nasıldır hocam.

Çetrefilli bir soru sordun. Nedenini açıklayayım hemen.
M27Q'nin Rev1 modeli ve Rev 2.0 modeli var. İlk çıkan modeli Ren 1.0'ın pixel formatı BGR'di. BGR formatından dolayı bazı yazılar ve metinler bozuk gözükebiliyor. Bu yüzden G27Q öneriyorduk. Fakat Rev 2.0 modelinde RGB'ye geciş yapmışlar.
Sıkıntı şu; Rev 2.0 modeli satılıyor mu, ülkemize geldi mi bilmiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı