Gigabyte M61PME-S2P sistem yükseltme

arda727272

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, Gigabyte M61PME-S2P bu anakarta maksimum neler takabilirim, yardımcı olur musunuz? İşlemci, RAM ve ekran kartı değişikliği yapacağım ama neler takabileceğimi bilmiyorum. Maksimum neler takabilirim bir de değer mi sizce? Performansta yükseklik görülür mü?

Hocam üzülerek söylüyorum ki ne yazık ki bu anakarta ne yapsan faydasız bu anakarta takılan çoğu işlemci Türkiye, de bulunmuyor ve çoğu çift çekirdekli ve RAM olarak DDR2 tavsiyem bunu satman ve güzel bir sistem toplaman olur bütçem yoksa 1200 TL 4 çekirdekli ve ekran kartlı olan sistemler var onlara bak.

Aynı anakart bende de var. RAM yükseltmesi+SSD yaparak başlayabilirsin. Sonrasında AMD Phenom X4 9500 gibi 4 çekirdek işlemci al.

Ekran kartı?
Hocam üzülerek söylüyorum ki ne yazık ki bu anakarta ne yapsan faydasız bu anakarta takılan çoğu işlemci Türkiye, de bulunmuyor ve çoğu çift çekirdekli ve RAM olarak DDR2 tavsiyem bunu satman ve güzel bir sistem toplaman olur bütçem yoksa 1200 TL 4 çekirdekli ve ekran kartlı olan sistemler var onlara bak.
Peki atıyorum bi şekilde buldum yinede değmezmi

Yeni konular

Geri
Yukarı