Gigabyte mı ASUS mu?

efeyakn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 24 inç monitör almak istiyorum Gigabyte G24F-2 alacaktım fakat fiyatı 4400TL'den 5800e çıktı sizce İtopya yakın zamanda zam getirdiği ürüne indirim yapar mı veya farklı olarak nasıl bir monitör önerirsiniz.
Bahsettiğim monitör

Gigabyte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenize uyuyorsa Lenovo R25i-30 öneririm.

ASUS marka 144Hz IPS ekran kullanıyorum memnunum. Herhangi bir kalitesiz parça kullanımı vs görmedim. Zamanında yanlış hatırlamıyorsam 1.5k civarına almıştım. 23.8 inç.
Kötü monitör değil ancak 6000 liraya alınmaz. Ederi 4000-4500 TL civarında. Pivot ve hoparlör hatırına 4500 TL olabilir yine.

Bütçenize uyuyorsa Lenovo R25I30 öneririm.

Kötü monitör değil ancak 6000 liraya alınmaz. Ederi 4000-4500 TL civarında. Pivot ve hoparlör hatırına 4500 TL olabilir yine.

Haklı olabilirsiniz lakin şu anki piyasada normal gibi hocam. Her şey ederinden fazla satılıyor. Dediğim gibi 1.5k civarına almıştım.

Haklı olabilirsiniz lakin şu anki piyasada normal gibi hocam. Her şey ederinden fazla satılıyor. Dediğim gibi 1.5k civarına almıştım.
Bu monitörün pivot özelliği ve yükseklik ayarı olmayan versiyonu 3899 TL.
Tamamen aynısı değil ancak yakın kalitede monitörler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu monitörün pivot özelliği ve yükseklik ayarı olmayan versiyonu 3899 TL.
Tamamen aynısı değil ancak yakın kalitede monitörler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam dediğim gibi haklısınız. Lakin piyasada çoğu ürün şişirilmiş halde satılıyor. Bu yana yatırma ve eğim alçaklık yükseklik gibi ayarlar acayip işe yarıyor. Önemsiz gibi gözüksede. İleride yan monitör vsde işe yarayacak ya da göz hizasını ayarlamak için acayip işe yarıyor. 2K edecek bir özellikmi diye soracak olursanız ben uyguna aldığım için öneririrm lakin bütçe açısından pek de önemli bir özellik değil.(2K edecek derecede).

5000 TL yazmayı unutmusum kusura bakmayın.

Bütçenize uyuyorsa Lenovo R25I30 öneririm.

Hocam acelem var yarın son kararımı verip alacagım attığım linkteki monitör 5500TL Gigabyte sizin attığınız da aynı fiyatlara denk geliyor ama Gigabyte monitöre ghosting, ışık sızması gibi konularda daha iyi denilmis kronik sorunu da yokmus onu almak yonunde kararım siz olsanız ne yapardınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı