Gigabyte P55 UD3L SSD montajı sonrası BIOS ayarı nasıl yapılır?

Xiary

Femtopat
Daha fazla  
RAM
12
SSD veya HDD modeli
1 TB HDD
Ekran kartı
MSI GT 1030 2GB
Anakart
Gigabyte P55-UD3L
İşlemci
Intel Core i7 870 2.93 GHz
Fury 256 GB SSD sipariş verdim. Gelince bunu PC'ye takmasını falan öğrendim. Benim anakart modelim Gigabyte P55 UD3L. Bayağı bir eski anakart. BIOS menüsünden falan bir şey yapmam gerekiyormuş ama ne yapacağım? Ya da boot menüden mi? Pek bilgim yok.

Kankam sen eline geldiği zaman boot manüden HDD yazan yere ya da yoksa SSD vardır oraya gelirsin oraya girince sende girili yani takılı olan depolamaları görürsün onun üstüne gelip anakartın destekliyorsa sağ oka basıp onay yaparsın ya da üzerine basıp açarsın (bir de kanka tavsiye 256 Gb de 50 60 GB boş yer bırak aynı şöyle düşün bir su şişe doluykenmi daha rahat hareket eder yoksa boşkanmi )

Kankam sen eline geldiği zaman boot manüden HDD yazan yere ya da yoksa SSD vardır oraya gelirsin oraya girince sende girili yani takılı olan depolamaları görürsün onun üstüne gelip anakartın destekliyorsa sağ oka basıp onay yaparsın ya da üzerine basıp açarsın (bir de kanka tavsiye 256 GB de 50 60 GB boş yer bırak aynı şöyle düşün bir su şişe doluykenmi daha rahat hareket eder yoksa boşkanmi )

Tamam sağ ol peki Windows'u SSD'ye kurarsam mı daha hızlı olacaktır Windows'um yoksa kurmama gerek yok mu her türlü hızlanırmı.

Tamam sağ ol peki Windows'u SSD'ye kurarsam mı daha hızlı olacaktır Windows'um yoksa kurmama gerek yok mu her türlü hızlanı
Kankam ssd ye windowsu kurmazsan hızlanmaz ssd ye kurman gerekir yani

kankam bide bütçen varsa bunu alma derim bu fury lerde sorun çıkıyo aniden kapanma vb

Yeni konular

Geri
Yukarı