Gigabyte Radeon RX 6600 alınır mı?

5000TL'ye RTX 2060 var bir bak istersen. RX 6600 daha performanslı bir kart ancak hem NVIDIA olsun hem de biraz daha uygun olsun dersen alınabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5000TL'ye RTX 2060 var bir bak istersen. RX 6600 daha performanslı bir kart ancak hem NVIDIA olsun hem de biraz daha uygun olsun dersen alınabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arada anladığım kadarıyla 30-40 FPS kadar fark var 6k bütçeyi karşılayamayacak olsaydım kesinlikle bunu alırdım ama şimdi son bir ekran kartını alıp pc defterini kapatmak istiyorum o yüzden almışken bir tık üstü daha iyi bence. Ama çok güzel fırsatmış minnettar oldum emeğinize.

Arada anladığım kadarıyla 30-40 FPS kadar fark var 6K bütçeyi karşılayamayacak olsaydım kesinlikle bunu alırdım ama şimdi son bir ekran kartını alıp PC defterini kapatmak istiyorum o yüzden almışken bir tık üstü daha iyi bence. Ama çok güzel fırsatmış minnettar oldum emeğinize.

Ne demek hocam. Mantıklı düşünüyorsunuz, hayırlı olsun şimdiden.

Geri
Yukarı