Gigabyte RTX 2060 nasıldır?

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar ekran kartı bu. Bu fiyat aralığında başka ekran kartı önerir misiniz? Şu an elimde R5 2600'lü sistem var ona alacağım. Soğutması vs. iyi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekran kartı bu. Bu fiyat aralığında başka ekran kartı önerir misiniz? Şu an elimde R5 2600'lü sistem var ona alacağım. Soğutması vs. iyi midir?

Hocam şu an elinizde hangi ekran kartı var.

Aşağıdaki ekran kartı R5 2600 ile çok efektif çalışmayacaktır ama o paraya da RTX 2060 alınmaz.

AMD hiçbir türlü almam hocam zaten RX590 ekran kartımda bir ton problemle karşılaştım.
İkinci el biliyor musunuz bilmiyorum ama.

Anladım hocam 2. el olduğunu görmemiştim.

Bu bakış açısı yanlış. RX 6600 XT, RTX 3060'tan bile güçlü durumda. Ayrıca RX 6000 serisi ile RX 590'ı karşılaştırmak hiç doğru olmaz.

Hocam tartışmak istemiyorum şu anki ekran kartım AMD ve programıyla olsun kendisiyle olsun bir ton problemle karşılaştım WattMan mi dersiniz ya da program çökmelerimi dersiniz o yüzden AMD almak istemiyorum.
Bir şeyden tiksinince bir daha aynısını almam maalesef.

AMD hiçbir türlü almam hocam zaten RX590 ekran kartımda bir ton problemle karşılaştım.

Hocam ben de pek AMD kartlara ısınamadım önerim biraz piyasanın düşmesini bekleyip NVIDIA kart almanızdır.

Yerine olsam kesinlikle 6600XT alırdım şu an teknik özelliklerine baktım bayağı geçiyor RTX 2060'ı hem sizin attığınız linkteki kart 2. el
Hocam tartışmak istemiyorum şu anki ekran kartım AMD ve programıyla olsun kendisiyle olsun bir ton problemle karşılaştım WattMan mi dersiniz ya da program çökmelerimi dersiniz o yüzden AMD almak istemiyorum.
Bir şeyden tiksinince bir daha aynısını almam maalesef.

6600XT da o sorunları yaşayacağınızı sanmıyorum. Çünkü 6600XT 7nm kart yani çok güncel bu da chipin güncel olduğu anlamına gelir yani bence AMD RX serisindeki hataları bu kartda gidermiştir. Rx 590 2018 yıl üretimi 6600xt ise 2021.
Yine sen bilirsin tabi. Uyarmadın deme 😄

Son düzenleme:

Geri
Yukarı