Gigabyte RTX 2060 OC alınır mı?

Bütçe
2800

Mirac Acar

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sarıyer
Daha fazla  
Öncelikle merhaba sahibinden.com da bir ilan gördüm,

Screenshot_20210119-200911_sahibindencom.jpg

Sıfır olduğu belirtilmiş linkini de koydum isterseniz bakabilirsiniz bu modelin soğutması ile alakalı kötü şeyler duymuştum. Ama bu fiyata bir daha bulamayacağım. Sizce alınır mı? Bir de bana fiyatına göre en uygun fiyatlı yani F/P 144Hz monitör önerisi yapar mısınız? Şimdiden herkese teşekkür ederim. Link; sıfır garantili İtopya'dan RTX 2060 OC SIFIR GARANTİLİ İTOPYADAN RTX 2060 OC - Gigabyte Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 865609545

Bu model ısınıyor diye biliyorum. Hem ilan biraz eski hem de test vs. yapamayız diyor.

Stokları beklersen RTX 3050 Ti veya en kötü indirimden RTX 2060 alırsın.

Bir de bana fiyatına göre en uygun fiyatlı yani F/P 144Hz monitör önerisi yapar mısınız?

Bu model ısınıyor diye biliyorum. Hem ilan biraz eski hem de test vs. yapamayız diyor.

Stokları beklersen RTX 3050 Ti veya en kötü indirimden RTX 2060 alırsın.

3050 ti ne zaman çıkar fiyatı ne kadar olur?

Şubatta tanıtılır, fiyatı da büyük ihtimalle 2500 - 3500 arası olur.

Maalesef o kadar bekleyemem canlı derslerim var. Acilen almam gerekiyor RX 5600 XT MSI Mech OC kutulu garantili faturalı sorunsuz tertemiz ekran kartımı bugün 3.900 TL sattım sizce nasıl bir fiyat? Bu arada küçük bir araştırma yaptım Gigabyte'ın benim attığım değil Windforce modeli ısınıyormuş.

Maalesef o kadar bekleyemem canlı derslerim var. Acilen almam gerekiyor RX 5600 XT MSI Mech OC kutulu garantili faturalı sorunsuz tertemiz ekran kartımı bugün 3.900 TL sattım sizce nasıl bir fiyat? Bu arada küçük bir araştırma yaptım Gigabyte'ın benim attığım değil Windforce modeli ısınıyormuş.
Madem ihtiyacınız var kartınızı neden sattınız?

Çok kötü bir zamanda satış yapmışsınız. Ne 2060’ın stoğu var ne de diğer kartların. 2.el test yaptırmam diyenlerden de satın almayın.

Çok kötü bir zamanda satış yapmışsınız. Ne 2060’ın stoğu var ne de diğer kartların. 2.el test yaptırmam diyenlerden de satın almayın.

En kötü 1650 Super alırım yoluma devam ederim zaten eğer 1650 Super veya 1660 Super alırsam ileride daha güncel bir ekran kartı ile yükseltme yaparım. Ama hazır 2800 TL sıfır bir ekran kartı bulmuşken kaçırmak istemiyorum eğer ürün satılmışsa güzel bir monitör alıp bir de ASUS ROG STRIX 1650 Super alıp seneye 3060 Ti veya 3070 ile güncellerim.

En kötü 1650 Super alırım yoluma devam ederim zaten eğer 1650 Super veya 1660 Super alırsam ileride daha güncel bir ekran kartı ile yükseltme yaparım. Ama hazır 2800 TL sıfır bir ekran kartı bulmuşken kaçırmak istemiyorum eğer ürün satılmışsa güzel bir monitör alıp bir de ASUS ROG STRIX 1650 Super alıp seneye 3060 Ti veya 3070 ile güncellerim.
Piyasada 4000'den aşağı bulunmazken neden sıfır kartı 2800'e sattığını bir sorgulardım ben. Fevri davranıp pişman olmayın sonra.

Geri
Yukarı