Gigabyte RTX 2060 OC sıcaklık değerleri

Valla hocam içimden şu anda hiç Nvidia almak gelmiyor. Madem sorun yaşayacağım giriş seviyesinde ki bir kartta o zaman AMD de driver sorunu yaşayayım aynı şey.
Ben sizin durumunuzda olsam ve bütçemi arttıramıyorsam (ASUS, MSI, Palit, Gigabyte (sorunlu olmayan serileri) markalından RTX 2060 / 2060S alacak kadar) o zaman tercihim 5600XT olacaktır.

Ben sizin durumunuzda olsam ve bütçemi arttıramıyorsam (ASUS, MSI, Palit, Gigabyte (sorunlu olmayan serileri) markalından RTX 2060 / 2060S alacak kadar) o zaman tercihim 5600XT olacaktır.
Hocam iade sürecini atlattıktan sonra tercihim büyük ölçüde bu olacak.

Hocam iade sürecini atlattıktan sonra tercihim büyük ölçüde bu olacak.

Bende aynı modeli öneriyordum. ASUS markasının en iyi serisi bu seridir. VRAM, soğutma, malzeme kalitesi, tasarım olsun en iyisidir. Bence (bu benim fikrimdir) ekran kartı konusunda iki lider firma vardır: ASUS ve MSI. Bu markalar artık bu işte tecrübe başta olmak üzere profesyonelleşmiştirler. Hayırlı bir şekilde kullanmanız dileğiyle.

Bende aynı modeli öneriyordum. ASUS markasının en iyi serisi bu seridir. VRAM, soğutma, malzeme kalitesi, tasarım olsun en iyisidir. Bence (bu benim fikrimdir) ekran kartı konusunda iki lider firma vardır: ASUS ve MSI. Bu markalar artık bu işte tecrübe başta olmak üzere profesyonelleşmiştirler.
Bende öyle düşünüyorum. Önceki kartım msi 1060 6gb x plus serisiydi. Hiç bir sorun yaşatmamıştı bana yıllarca kullanmama rağmen.

Bende öyle düşünüyorum. Önceki kartım msi 1060 6gb x plus serisiydi. Hiç bir sorun yaşatmamıştı bana yıllarca kullanmama rağmen.
Yani bence 5600XT ekran kartında yaşayabileceğiniz en büyük sorun sürücü sorunu. Sürücü sorununun da kısmen düzeldiğini de duydum. Yani gelen güncellemeler ile sorun ortadan kalkacaktır.

Geri
Yukarı