Gigabyte RTX 2060 OC Windforce alınır mı?

Batuqqqq

Decapat
Gigabyte RTX 2060 OC Windforce indirimdede İtopya'da, aslında diğer sitelerde ucuzda babam güvenmiyor Diğer sitelere. Bu 3.199₺ alınır mı? Dolar iyice çıkmadan alalım diyoruz. Herhangi bir sorunu var mı bu modelin?
(İtopya veya Vatan'dan alınması şart)

Dosya Ekleri

• 93D0640A-0057-4F87-87D2-AB3A253347BD.jpeg
    93D0640A-0057-4F87-87D2-AB3A253347BD.jpeg
    114,2 KB · Görüntüleme: 69
Son cümlemi kaçırdınız sanırım :)
Yani o kadar para vereceksiniz, bir de kasanın kapağı açık kullanacaksınız.
İncehesap Gaming Gecesi’nden RTX 2060 düşürmeye bakın bence.
Ciddi soruyorum yanlış anlamayın bu kasanın kapağının açık kalması donanımsal bi sıkıntımı oluşturur yoksa prensip meselesi mi ?
Bir ekleme daha yapmak istedim bütçe kısıtlı olduğu için bunu istedimde kasa mesh olursa herhangi bi sorun olur mu ? Bide vatan veya itopyadan olmak zorunda olduğu için. Yani günün sonunda çokmu kötü bi ekran kartı bu ? Açıkcası başka biyerde gaming z tavsiye etti bütçem yetse bende alırım onu zaten :D

Son düzenleme:
Son cümlemi kaçırdınız sanırım :)

Ciddi soruyorum yanlış anlamayın bu kasanın kapağının açık kalması donanımsal bir sıkıntımı oluşturur yoksa prensip meselesi mi?
Bir ekleme daha yapmak istedim bütçe kısıtlı olduğu için bunu istedimde kasa mesh olursa herhangi bir sorun olur mu? Bir de Vatan veya İtopya'dan olmak zorunda olduğu için. Yani günün sonunda çok mu kötü bir ekran kartı bu? Açıkcası başka biyerde Gaming Z tavsiye etti bütçem yetse bende alırım onu zaten :D.

Vallahi ben bilmeden Gigabyte Windforce aldım kasa kapağı 30 binlik makinede alsam genelde açık oluyor. 70 dereceyi geçmedi şuana dek.

Yeni konular

Geri
Yukarı