Elektronik Gigabyte RTX 3060 Ti Eagle OC GDDR6X - 9399 TL

Ben az önce aldım kartı eagle olduğu için biraz gözük korkuyor ama kasa hava akışım iyi.
Fotoğrafta 3 fanlı ama açıklamada GDDR6 2 fanlı modeli koymuşlar 3 fanlı sanırsam. Dediğim gibi tek korkum ısı ama OC yapmıyorum genelde 1660'dan 3060 Ti g6X devrim olacak benim için :D
Hayırlı olsun.

konu öye bi hal aldıki kumar oynamış gibi hissediyorum bakalım 3 fan mı 2 fanmı gelicek 😀😀😀😀
Büyük ihtimal 3 fan hocam. Ekran kartı kutusunda GD6X yazıyor yani doğru kutu ve kutunun boyutu 3 fanlık gibi gözüküyor.

Hayırlı olsun.
hocam kart 3060 ti 3060 değil teşekkürler

Büyük ihtimal 3 fan hocam. Ekran kartı kutusunda GD6X yazıyor yani doğru kutu ve kutunun boyutu 3 fanlık gibi gözüküyor.
evet hocam arkadaşın attığı linkteki gddr6 3060 ti a baktım 242 mm ama benimki 282mm ve bellek frekansları gddr6 olanın 14.000mhz iken gddr6x olanınki 19.000 mhz evet katılıyorum büyük ihtimal 3 fan

Fiyatı güzel. NVIDIA isteyip 9-10k aralığında ekran kartı arayanlar bakabilir. Performans olarak RTX 3070 ile arasında çok fark yok.

An itirabiyle İtopya'dan bu kartı aldım ve Cyberpunk 2077 Full ayar RTX açık şekilde deneyimledim. DLSS performans modunda kart 65 dereceleri gözlemliyor. İlk izlenime göre başarılı bence. Ayrıca model 3 fanlı arkadaşlar.

7FF53FE2-B40C-410E-9946-55D39DB64B1B.jpeg

An itirabiyle İtopya'dan bu kartı aldım ve Cyberpunk 2077 Full ayar RTX açık şekilde deneyimledim. DLSS performans modunda kart 65 dereceleri gözlemliyor. İlk izlenime göre başarılı bence. Ayrıca model 3 fanlı arkadaşlar.

Eki Görüntüle 1706855
oh be rahatladım teşekkürler bende gelince kullanıcam inşallah

oh be rahatladım teşekkürler bende gelince kullanıcam inşallah
hocam gddr6x dimi gözüküyor yani sistemde

Oh be rahatladım teşekkürler bende gelince kullanacağım inşallah.

Hocam GDDR6X değil mi gözüküyor yani sistemde.

Evet hocam GDDR6X.

Fakat ben bu kartın RGB kısmını çözemedim, anakartımdan dolayı mı (MSI B450M-A Pro max) yoksa farklı bir şeyden mi emin değilim. Işığı yanmıyor. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı