Elektronik Gigabyte RTX 3060 Ti Eagle OC GDDR6X - 9399 TL

XPG Valor Air kasaya sığar mı?

Kasanın sitesinde 305mm açıklık var diyor:
Kod:
305mm (with pre-installed fans)

Kartın sitesinde 283mm diyor.

Kod:
Card size
L=286 W=115 H=51 mm

Teoride sığması lazım ama evdeki hesap çarşıya uyar mı :D ? PSU ve kasa boyutu dışında dikkat etmemiz gereken başka bir şey var mı?
Sığar. En kötü fanı çıkarırsın.

Hocam benim de elime kart geldi benim de RGB kısmı yanmıyor soruna çözüm bulabildiniz mi?

Herhangi bir çözüm sağlayamadım. Aorus Engine, RGB Fusion, Gigabyte Control Center yazılımlarını yüklememe rağmen hiçbir işe yaramadı.
(Temsili resim)

2C2FD6D0-0917-41C7-8ECF-F563E4329537.jpeg

RGB Fusion yazılımında bu şekilde kalıyor ve hiçbir tepki yok.
2C2FD6D0-0917-41C7-8ECF-F563E4329537.jpeg

Hocam peki kartta RGB var mı emin miyiz çünkü varsa çalışması gerek.

Hocam ben bunu hiç kendime sormadım ya diğer eagle modellerde olduğundan ötürü. Ama bu modelde sanırım yokmuş. Sanırım aldığım günden beri kafamı ağrıtan tek şey buydu. Sayende olmadığını öğrendim :D kusura bakma bu arada ışığı varmış gibi söylediğim için. Bende yeni fark ettim :(

Ben az önce aldım kartı eagle olduğu için biraz gözük korkuyor ama kasa hava akışım iyi.
Fotoğrafta 3 fanlı ama açıklamada GDDR6 2 fanlı modeli koymuşlar 3 fanlı sanırsam. Dediğim gibi tek korkum ısı ama OC yapmıyorum genelde 1660'dan 3060 Ti g6X devrim olacak benim için :D

@poyraz60 hocam bana acilen bir dönüş yapar mısın? Ekran kartın geldimi.

An itirabiyle İtopya'dan bu kartı aldım ve Cyberpunk 2077 Full ayar RTX açık şekilde deneyimledim. DLSS performans modunda kart 65 dereceleri gözlemliyor. İlk izlenime göre başarılı bence. Ayrıca model 3 fanlı arkadaşlar.

Eki Görüntüle 1706855

@serkantozbay hocam merhaba. Ekran kartının kutusunda ne yazıyor tam. Model olarak arattığımda ürün kodu çıkmıyor. Tek İtopya'da çıkıyor. Diğer sitelerde çıkmıyor. Bana kesin bir dönüş yapabilir misin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı