Gigabyte RTX 3070 Aorus Master nasıldır?

kupasi

Hectopat
Arkadaşlar 7000 liraya Gigabyte Aorus Master kart aldım. Çevremdeki arkadaşlarım MSI suprim alsaydın diyor, bir kısmı ROG STRIX alsaydın diyor. Karttan soğuttular resmen. Çok mu fark var bu kartlar arasında. Zaten stok sorunu var. Zar zor buldum. Kullanan var mı? CW var mı? Sıcaklık değerleri nasıldır? Yani şunu alsaydın bunu alsaydın diyenler haklı mı? Paketi açmadım henüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet başarılı bir kart. Fiyat olarak da şu yoklukta iyi denk getirmişsiniz. İkisi arasında uçurum bir fark olmaz.
Benim esas merak ettiğim nereden ve ne zaman aldınız acaba kartı?

Gigabyte 3000 serisinde kronik olarak bir sorun vardı tam hatırlamıyorum ama ne olduğunu. Sizin kartınızda olmayabilir ancak 3070 ve 3060 ti için yorum yapması zor olur, henüz erken. Stoklar az geldi ve şimdilik yenilenmedi çok kullanıcısı yok.

Gayet başarılı bir kart. Fiyat olarak da şu yoklukta iyi denk getirmişsiniz. İkisi arasında uçurum bir fark olmaz.
Benim esas merak ettiğim nereden ve ne zaman aldınız acaba kartı?
Amazon.com.tr den aldım. Satıcı amazon germany.
Gigabyte 3000 serisinde kronik olarak bir sorun vardı tam hatırlamıyorum ama ne olduğunu. Sizin kartınızda olmayabilir ancak 3070 ve 3060 ti için yorum yapması zor olur, henüz erken. Stoklar az geldi ve şimdilik yenilenmedi çok kullanıcısı yok.
Bir yerde okudum güç kablosunun takıldığı pinler yanlış yapılmış kablo takılamıyor gibi bir şey ondan mı bahsediyorsunuz.

Güzel karttır başkalarına bakmayın siz, hepsi aynı fps'i veriyor sonuçta, sadece RTX 3070'e 6500'den fazla vermek bence gereksiz onun dışında iyidir kart.

Güzel karttır başkalarına bakmayın siz hepsi aynı FPS'i veriyor sonuçta sadece RTX 3070'e 6500'den fazla vermek bence gereksiz onun dışında iyidir kart.

5700XT kartım vardı 6000 liraya alıcı çıkınca sattım. 7000 bana da çok geldi ama kart yok piyasada. Evde de vakit geçmiyor ve iş aksıyor aldım kartı.

Amazon.com.tr den aldım. Satıcı amazon germany.

Bir yerde okudum güç kablosunun takıldığı pinler yanlış yapılmış kablo takılamıyor gibi bir şey ondan mı bahsediyorsunuz.
Aynen ondan bahsediyorum pin girişlerinde bir sıkıntı mevcuttu. Çok fazla görmüştüm yabancı forumlarda.

Güle güle kullanın gayet iyi bir kart. Bahsettiğiniz diğer markalar ile eşit konuma sahip bir kart almışsınız.
Teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun.
Aynen ondan bahsediyorum pin girişlerinde bir sıkıntı mevcuttu. Çok fazla görmüştüm yabancı forumlarda.
Bak bu kötü olur performas dışında saçma bir hata olması.

Yeni konular

Geri
Yukarı