Gigabyte RTX 3080 vision OC şahane fiyat 12,718 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu anladığınız yok boş yere laf tüketiyorum alan alsın Türkiye'de bu saatten sonra yazmayın arkadaş insan yardımda lazım değilmiş anladığım kadarıyla.
Neden böyle algılıyorsunuz ki ? Normal şekilde mantıklı olan olmayan veya taksit ihtiyacı olan, TR garanti isteyen insanlar da var. Hangisi uygunsa onu alırlar.

Alın Türkiye'deki fiyat 23 bin TL.

Screenshot_20211221-120824.jpg

Screenshot_20211221-120931.jpg

Neden böyle algılıyorsunuz ki? Normal şekilde mantıklı olan olmayan veya taksit ihtiyacı olan, TR garanti isteyen insanlar da var. Hangisi uygunsa onu alırlar.

Tamam beliyki almıyorsun soruda sorma kardeşim.
Anakartı alın TR de uygun fiyata satın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alın Türkiye'deki fiyat 23 bin TL.

Eki Görüntüle 1247694

Eki Görüntüle 1247695

Tamam beliyki almıyorsun soruda sorma kardeşim.
Anakartı alın TR de uygun fiyata satın.
Bu fiyatları nereden buluyorsunuz hayret gerçekten. 3060 15.5-17 arası şu anda.

2 milyar sana gelmiyorsa git al seni tutan yok.
Hâlâ anlamsız bir şey diyorsunuz. Anakart al sat, kargo bekle, garanti olmasın... Türkiye'de sadece RTX 3060 16.500 TL iken niye yurtdışından alalım. Mis gibi taksitle alınır. Anakart almak zorunda değiliz ki. Konu saptı ben de hata yaptım bu konuda daha fazla yazmayalım hocam.

Hâlâ anlamsız bir şey diyorsunuz. Anakart al sat, kargo bekle, garanti olmasın... Türkiye'de sadece RTX 3060 16.500 TL iken niye yurtdışından alalım. Mis gibi taksitle alınır. Anakart almak zorunda değiliz ki. Konu saptı ben de hata yaptım bu konuda daha fazla yazmayalım hocam.
Kolpaya benziyor olay 12kya 3080 olmaz dünyada hiçbiryerde

Muhtemelen öyle. Öğeyi denetle yaparım ben de 500 liraya RTX 3080 alırım.

500 liraya alsam iyi üstüne para bile alırım öğeyi denetle ile siteye girip baktım hepsi stokta yok fiyat doğru gözüküyor ama stokta olan başka bileşenlere bakınca Türkiye fiyatına yakın olduğunu gördüm güncelleme yapılmamış yani stoklara gelirse fiyatları gerçeğe yakın olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı