Gigabyte RTX 3080 Gaming OC 19.999 TL!

O zaman RX 6500 XT her yönden kırpılmış bir kart bile olsa kapış kapış satılacak.

Onun asıl sıkıntısı veri yolu işte giriş seviyesi kaç kişi PCIe 4.0 destekli işlemci ve B550, B560 gibi anakarta sahip. Bunlar olmayınca ekran kartının performansı yamuluyor ve ikinci el 1650 Super'ler daha cazip hale geliyor.

İki kartı da bu haliyle al birini vur ötekine. Yeni nesil ekran kartlarında bu halde RX 6600'ün altı yok hükmünde, en temizi ikinci el kovalamak.

Onun asıl sıkıntısı veri yolu işte giriş seviyesi kaç kişi PCI-e 4.0 destekli işlemci ve B550, B560 gibi anakarta sahip. Bunlar olmayınca ekran kartının performansı yamuluyor ve ikinci el 1650 Super'ler daha cazip hale geliyor.

İki kartı da bu haliyle al birini vur ötekine. Yeni nesil ekran kartlarında bu halde RX 6600'ün altı yok hükmünde, en temizi ikinci el kovalamak.

Vallaha ben alırsam i5 11400 alacağım yeter bana. CS:GO falan oynarım en kötü zaten. 11400F i kullanıyorum ama F olduğu için APU değil. Ekran kartı sorun çıkartıyor zaten. Tekrar gitti servise. Bakalım hayırlısı. Olursa nur topu gibi RX 550 ekran kartım olacak.

Açıkçası GTX 1650 daha ucuz geldi bana. GTX 1650 devamke.

Yeni konular

Geri
Yukarı