Elektronik Gigabyte RTX 3090 23.299,01 TL

8 GB vram'in 1080Pde patlaması diye bir şey yok. Hangi oyunda yetmiyor mesela söyler misin?
Resident Evil 4 Remake de custom ayar çekmezsen 12GB vrame kadar çıkıyor. 2K da açmaya bile çalışmayın direkt oyun crash veriyor.

8 GB vram'in 1080Pde patlaması diye bir şey yok. Hangi oyunda yetmiyor mesela söyler misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@yapiz
RTX 4070Ti varken bu kart alınmaz, hem 3200 TL daha fazla vereceksin hem geçmiş teknoloji alacaksın. :D DLSS 3 yaygınlaşınca keşke 4070Ti alsaydım dersiniz. 12 GB VRAM yetmez diyenleri ise takmayın ve o insanlardan bir daha öneri almayın. 1080P ve 2K'da kaymak gibi kullanırsınız.
Gelmiş geçmiş en büyük balon=DLSS 3. 3090 alan adam acar FSR 3.0'i hiçbir sekilde geride kalmaz anlayacağın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hala çatır çatır iş görüyor 1080p'de. Bir kaç oyun hariç yağ gibi akıp gidiyorsun. Bu karşılaştırmalara bakmayın, bir kaç ufak ayar geçer çatır çatır kullanırsınız. Ha yeni kart alıyorsundur elinde iyi bir bütçe vardır o zaman minimum 12GB bir kart alır geçersin.

Hala çatır çatır iş görüyor 1080p'de. Bir kaç oyun hariç yağ gibi akıp gidiyorsun. Bu karşılaştırmalara bakmayın, bir kaç ufak ayar geçer çatır çatır kullanırsınız. Ha yeni kart alıyorsundur elinde iyi bir bütçe vardır o zaman minimum 12GB bir kart alır geçersin.
3070 alıyorsun diyelim 12K para saydın 1080P de ayar düşürüyorsun. Ben ne anladım bu işten.

Hala çatır çatır iş görüyor 1080P'de. Birkaç oyun hariç yağ gibi akıp gidiyorsun. Bu karşılaştırmalara bakmayın, birkaç ufak ayar geçer çatır çatır kullanırsınız. Ha yeni kart alıyorsundur elinde iyi bir bütçe vardır o zaman minimum 12 GB bir kart alır geçersin.

Birkaç oyun değil O, yeni çıkacak oyunlar böyle artık. Uzun vade için yetersiz uzatmaya gerek yok.

Geri
Yukarı