Gigabyte RTX 4060 Ti ekran kartı alınır mı?

• Konuyu başlatan LesH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 460

LesH

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.

Gigabyte RTX 4060 Ti Gaming OC GV-N406TGAMıng OC-8gd 128 bit GDDR6 8 GB ekran kartı
Almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar var mı? Herhangi bir sorun vs yaşayan var mı?

Yorumlarınızı rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu var o paraya.

Hayatında karşına çıkabilecek en iyi öneridir bence de RX 7700XT alınır bu paraya tartışmasız.

Arkadaşlar ben başka kart önerisi istemedim. Sadece bu kartı kullanan var mı ? performansını sordum. AMD ekran kartları her zaman pişmanlıktır.

4060 Ti'dan 4070'e geçen birisi olarak bu mesaj güldürdü. Al bakalım 4060 Ti'ı ne kadar memnun kalacaksın göreceğiz.

7700 XT bu karttan bir gömlek daha üstün.

Ben sanırım türkçe anlatamıyorum. Sorum çok basit. Linkini attığım ekran kartını kullanan var mı ? performans olarak nasıl ? Bunu soruyorum. Birisi AMD ekran kartı atar birisi 4070 geçtim der :)

Ben sanırım türkçe anlatamıyorum. Sorum çok basit. Linkini attığım ekran kartını kullanan var mı ? performans olarak nasıl ? Bunu soruyorum. Birisi AMD ekran kartı atar birisi 4070 geçtim der :)

Aylarca 4060 Ti kullandım kartın ne olduğunu söylüyorum işte. AMD pişmanlıktır dedikten sonra gidip bu fiyattan 4060 Ti alınmaz.

4060, 4070 vb. bu kartlar AMD rakiplerine göre fena değiller ama 4060 Ti, 7700 XT karşısında ezik kalıyor.

Mevcutta AMD ekran kartı kullanıyorum yazılım olarak beğenmiyorum. Nvidia kart almamının sebebi de bu. Bütçem 4060TI yetiyor. 4070 nerden başkan 5-6k daha fazla. Galax kartların da soğutma bloğu ince. İyi bir soğutma sağlamıyor. Hem fiyatının iyi olması hem de 3 fan lı olmasından ötürü bu kartı tercih ettim. yoksa 4070 in daha iyi bir kart olduğunu biliyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı