Gigabyte RTX2070 AORUS SUPER ekran kartı iyi midir?

Bu ekran kartını araştırmıştım ısınma olayları biraz yüksekmiş galiba peki RTX 2070 AORUS SUPER hakkında ne düşünüyorsunuz? Gigabyte'ın AORUS modelleri direk Gaming focuslu bildiğiniz gibi.
O kartın aynısını kullanıyorum kasanın hava sirkülasyonu iyi olduğu sürece ısınmaz. Ben en yüksek 60-67 arası gördüm gayet serin çalışıyor.

Aorus Gigabyte'ın en üst seviye kartları gayet de kalitelidir sizi üzmez. MSI'da rakibi Gaming X ASUS'da rakibi ROG dur yani Premium bir kart diyebiliriz.

O kartın aynısını kullanıyorum kasanın hava sirkülasyonu iyi olduğu sürece ısınmaz. Ben en yüksek 60-67 arası gördüm gayet serin çalışıyor.
Bu yorum gerçekten beni rahatlattı çok teşekkürler :)

Aorus Gigabyte'ın en üst seviye kartları gayet de kalitelidir sizi üzmez. MSI'da rakibi Gaming X ASUS'da rakibi ROG dur yani Premium bir kart diyebiliriz.
Tamamdır o zaman bu fiyatına göre gayet iyi demektir, çok teşekkürler :)

Bende almayı düşünüyorum fanlaları yüke girince ses yapıyor mu ya da normal olarak CS:GO oynarken fan açıyor mu? Açarsa fazla bir ses yapıyor mu ses çok önemli.

Geri
Yukarı