Çözüldü Gigabyte RX 550 2 GB Windforce ile B450M-S2H Uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
UPS ile ilgili birçok insan son dönemlerde fazlasıyla şikayet var. Umarım sorun yaşamazsınız, 3300X'i 1050 TL'ye bile bulabilirsiniz yeni geldiği için de stoklar kolay kolay tükenmez hatta imkansız gibi bir şey.

UPS ile ilgili birçok insan son dönemlerde fazlasıyla şikayet var. Umarım sorun yaşamazsınız, 3300X'i 1050 TL'ye bile bulabilirsiniz yeni geldiği için de stoklar kolay kolay tükenmez hatta imkansız gibi bir şey.
Geçen ay SSD aldım. Kaç gün dağıtıma çıktı gelmedi. Artık camda bekliyordum o derece. Arıyorum açan yok. Çok şükür kutu sağlamdı.

Geçen ay SSD aldım. Kaç gün dağıtıma çıktı gelmedi. Artık camda bekliyordum o derece. Arıyorum açan yok. Çok şükür kutu sağlamdı.
Umarım aldıktan en kısa sürede elinize ulaşır ve bu tür saçmalıklar ile uğraşmazsınız :)

Uğraşmamak için mağazadan alacağım. Çarşamba günü en yakın AVM'den alacağım. Umarım hepsi stoktadır. Mantıken 1 Haziran'da açılıyor ve tüm stokları fullerler diye düşünüyorum. 3 Haziran'a kadar bitmezse harika olur.

@Motionless IN White Merhabalar,bende Ryzen 3 3300x almayı düşünüyorum ama Gigabyte B450M ile çalışırmı.Çalışır biliyorumda herhangi bir bios güncellemesi vs. yapılmasına gerek var mı acaba eğer aldıktan sonra,haber verirseniz çok sevirinim.Herhangi bir bios güncellemeden ilk taktığımda çalıştı gibilerinden.Şimdiden teşekkürler..🙏

Evet arkadaşlar, merhaba. Yıllardır beklediğim gün bugünmüş. Sistemimi sipariş ettim. Bu arada Steam'den çok yardımı dokunan @Motionless IN White'a da çok teşekkür ediyorum.

ryzen 3.PNG

B450.PNG
gskill.PNG

Sistem bu şekilde oldu. Geldiği zaman her türlü testini yapacağım. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı