Satılık Gigabyte RX 5600XT 6 GB Gaming OC

AKYLKINGS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gigabyte RX 5600XT Gaming OC 3X.

Öncelikle piyasa fiyatının herkese hitap etmediği belli. O yüzden saçma sapan yorumlar yapıp emoji atacaksanız yorulmayın. 3. kart satışım bu forumda. Kimse kimseyi yormasın yorulmasın lütfen. Ederinin altında verip zarar edemem alıp-satarak kâr etmeye çalışan biriyim.

Fiyat: 7500 TL.

Gigabyte'ın 3 fanlı 5600 XT modelidir.

Yurt dışından aldım. Faturası var. Garantisi Türkiye'de geçerli mi bilmiyorum. 27.07.2020 mindfactory satın alımlı.

Kutu içeriği tam. Tüm koruyucu kapakları ve statik poşeti dahil duruyor. En ufak kılcal çiziği bile yok. İçi açılmamıştır.

FurMark'da 70° maksimum. 55° minimum.

Pazarlıksız fiyat. Şu an sistemimde takılı. En ufak sıkıntısı yok. Alıcısına hayırlı olsun.

Sarı site linki:

Son düzenleme:
Sattığınız kişileri kefil olarak etiketlemeniz daha iyi olmaz mı?

Sattığınız kişileri kefil olarak etiketlemeniz daha iyi olmaz mı?

Satışımdan kastım ilan. Toplam 3 adet
Satış yaptım ama 2 tanesi sarı site 1 tanesi Facebook modart PC grubunda. Onun dışında burada 1 adet kablo satışım oldu.

Satışımdan kastım ilan. Toplam 3 adet
Satış yaptım ama 2 tanesi sarı site 1 tanesi Facebook modart PC grubunda. Onun dışında burada 1 adet kablo satışım oldu.
Bu forumda 3. satışım diye belirtiyorsunuz ama satışınız başka platformlardan. Anlıyorum.

Bu forumda 3. satışım diye belirtiyorsunuz ama satışınız başka platformlardan. Anlıyorum.

Satış'dan kastım ilan koymak. Hocam baltalamak istiyorum diye söyleyin anlaşalım direkt. Uzatmaya gerek yok bence. Alıcı değilseniz yorumlarınız için teşekkürler.

Satış'dan kastım ilan koymak. Hocam baltalamak istiyorum diye söyleyin anlaşalım direkt. Uzatmaya gerek yok bence. Alıcı değilseniz yorumlarınız için teşekkürler.
Amacım neden sizi baltalamak olsun ki? Aksine işinizi kolaylaştırmak istemiştim, güven faktörü önemli neticede. Ayriyeten bu güven faktörünü sunmaya çalışsan da sizsiniz.

Amacım neden sizi baltalamak olsun ki? Aksine işinizi kolaylaştırmak istemiştim, güven faktörü önemli neticede. Ayriyeten bu güven faktörünü sunmaya çalışsan da sizsiniz.

Hayır yani başka yerden satış yapıp burada satış yaptım demeye çalışmadım onu demeye çalışıyorum. Belki sizi yanlış anlamışımdır. Teşekkürler sağ olun.

Geri
Yukarı