Gigabyte RX 6600 Eagle 7890 TL!

Giriş seviyesi bir üç fanlı blok, ancak bu fiyata sanırım 2-3 kere öperek başa koymak lazım.

@Sir Benjamin

Giriş seviyesi demek pek doğru olmaz, orta-üst modeller arasında ki performans vs. açısından da bakarsak rahatlıkla öyle diyebiliriz. Tek eksi yanı backplate gibi yerlerinin de plastik olması, rahatsız etmiyor ama insan metal aramıyor da değil...

@Motionless IN White

Soğutma bloğu performansı orta-üst seviye çift fanlılara yakın, bir de evet backplate kısmı plastik onu da katarak söyledim. Yoksa termal performans olarak üzmez öyle anlaşılmasın.

Link bırakabilir misin? Çünkü ben sadece amazon'un 30 gün içinde iade garantisi verdiğini biliyorum.

"30 günlük iade garantinize ek olarak, Türkiye'deki müşteriler ürünlerin teslimatından itibaren iki yıllık bir süre ile yasal garanti haklarına sahiptir ve ürünlerin ayıplı olması veya açıklandıkları gibi olmaması durumunda, Amazon'dan satın alınan ürünlerin onarılmasını veya değiştirilmesini talep edebilirler. Ürünlerin makul bir süre içerisinde veya sorun olmadan onarılmaması veya değiştirilmemesi halinde, geri ödeme veya satın alma fiyatında indirim yapılmasını talep edebilirsiniz."

Geri
Yukarı