Gigabyte RX 6600 Eagle 7890 TL!

"30 günlük iade garantinize ek olarak, Türkiye'deki müşteriler ürünlerin teslimatından itibaren iki yıllık bir süre ile yasal garanti haklarına sahiptir ve ürünlerin ayıplı olması veya açıklandıkları gibi olmaması durumunda, Amazon'dan satın alınan ürünlerin onarılmasını veya değiştirilmesini talep edebilirler. Ürünlerin makul bir süre içerisinde veya sorun olmadan onarılmaması veya değiştirilmemesi halinde, geri ödeme veya satın alma fiyatında indirim yapılmasını talep edebilirsiniz."

Yurt dışı ürünleri için geçerli olduğu yazmıyor sadece amazon tarafından satılan ürünler diyor. Türkiye de ki ürünler için mi acaba? Yurt dışıda geçerli ise çok iyi olur.

Yurt dışı ürünleri için geçerli olduğu yazmıyor sadece amazon tarafından satılan ürünler diyor. Türkiye de ki ürünler için mi acaba? Yurt dışıda geçerli ise çok iyi olur.

Amazon Germany de Amazon olarak geçiyor, pazar yeri satılıcılarından farklı. Satıcı Amazon.com.tr ve Amazon Germany için bu kullanım sözleşmesinin maddeleri geçerli. Sohbet kısmından müşteri temsilcisine sorabilirsin istediğini aynı şekilde bilgilendirecektir. Amazon Germany satıcısı olarak anakartımı aldım ve bu 2 senelik garantinin geçerli olduğunu söylediler.

Amazon Germany de Amazon olarak geçiyor, pazar yeri satılıcılarından farklı. Satıcı Amazon.com.tr ve Amazon Germany için bu kullanım sözleşmesinin maddeleri geçerli. Sohbet kısmından müşteri temsilcisine sorabilirsin istediğini aynı şekilde bilgilendirecektir. Amazon Germany satıcısı olarak anakartımı aldım ve bu 2 senelik garantinin geçerli olduğunu söylediler.
Teşekkür ederim beni aydınlattığın için.

Eğer Türkiye'de satış yapıyorsa garanti vermek zorunda 2 yıl. Sonuçta sen tr sitesinden alışveriş yapıyorsun.

Geri
Yukarı