Satılık Gigabyte RX580 Aorus 8G

Merhaba forum üyeleri. Şu günlerdeki RX serisi talebinin çok lakin stoğunun olmaması üzerine pazar hareketlendi ve ben de acaba aranızdan kartımla ilgilenen olur mu diye merak ediyorum. Kartın detaylı özellikleri ile ilgili daha önce kısa bir inceleme konusu açmıştım. Oradan bakarak bilgi edinebilirsiniz. O konudaki fotoğraflarda ne görüyorsanız olduğu gibi kutu ve faturasıyla beraber gönderilecektir. Antalya içi elden teslim edilebilir.

Fiyat: 1900TL
[Teklifler için: [email protected]]

[Alındı] RX580 Sistem
Eki Görüntüle 239914 Eki Görüntüle 239915 Eki Görüntüle 239916 Eki Görüntüle 239917
Hocam bende o karttan aldım da birşey merak ediyorum. Stabilite durumu nedir kartın? Sürekli inip çıkıyor mu yoksa belli bir değerde minik oynamalar mı oluyor? Benim powercolor %100 olup sonra 30'a düşüyordu sonra geri %100 oluyordu 70'e düşüyordu. Bu karttaki durum nedir?

Hocam bende o karttan aldım da birşey merak ediyorum. Stabilite durumu nedir kartın? Sürekli inip çıkıyor mu yoksa belli bir değerde minik oynamalar mı oluyor? Benim powercolor %100 olup sonra 30'a düşüyordu sonra geri %100 oluyordu 70'e düşüyordu. Bu karttaki durum nedir?
Hangi programla gözlemliyorsunuz o değerleri? (Büyük ihtimalle gereksiz mesajdan ban yicez)

Güven sorunum var diyip aynı fiyata almak isteyenler oluyor. O zaman da ben zarar ediyorum. Hayırlısı bakalım.
İstersen numara vereyim konuş, belki anlaşırsın.

Oynama olmuyor ? 70-75 derece arası değişiyor. FPS durumu ise oyunda oyuna değişir. Açık dünyalarda etrafa bakınca 1-2 saniye FPS düşüyor sonra düzeliyor. Oda normal yani yüksek ayarlarda oynuyorum.

İstersen numara vereyim konuş, belki anlaşırsın.

Yok hocam ben zaten ciddi alıcı olsa onu yapmayacağını tahmin ettiğimden beklemeyi tercih ediyorum. Ayrıca tekrardan teşekkür ederim.

Oynama olmuyor ? 70-75 derece arası değişiyor. FPS durumu ise oyunda oyuna değişir. Açık dünyalarda etrafa bakınca 1-2 saniye FPS düşüyor sonra düzeliyor. Oda normal yani yüksek ayarlarda oynuyorum.

Yok hocam ben zaten ciddi alıcı olsa onu yapmayacağını tahmin ettiğimden beklemeyi tercih ediyorum. Ayrıca tekrardan teşekkür ederim.
Sıcaklıktan bahsetmiyorum. Msi after burner uygulamasından bakınca GPU kullanımından bahsediyorum.

Envidya citi iks bin yetmiş 8 cigolayt 256 pit. :) :) Yolda geliyor galiba. ;)

Geri
Yukarı