Gigabyte Vision RTX 3060 Ti nasıldır?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Gigabyte RTX 3060 Ti vision ekran kartı soğutma, performans, garanti ve PCB kalitesi konusunda genel olarak nasıldır? 3060 Ti modeli haklında bir inceleme bulamadım internette.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyse soruma cevap bulamasamda soğutma bloğunun Gigabyte Gaming OC Pro modeli ile aynı olduğunu gördüm. Gaming OC Pro da soğutma performansı bakımından iyi bir model testlere baktığımda. Vision modelinin çift BIOS özelliği olmadığı için sessiz modda geliyor ve fanlar düşük devirde çalışıyor bu sebepten sıcaklıklar 70° geçebiliyor. (70° geçen testte adam karta overclock yapmıştı o yüzden tam emin olamadım açıkçası. Genel olarak 60°-70° arasında geziyordu diğer testlerde) Bunuda manuel fan ayarı ile giderebileceğimi düşünüyorum. Sistemi kurduğumda test ve oyun içi değerleri paylaşacağım zaten.
Bu arada ben alırken stock da yoktu fakat eğer imkanınız varsa Asus TUF veya Asus ROG Strix modellerine yönelmenizi tavsiye ederim. (RTX 3000 serisi için) Elimde ROG Strix 1660 Ti mevcut ve sadece elimde tuttuğumda bile Asus'un işine ne kadar özendiğini fark edebiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı